2017 Model Bir Yıl Sizin Olabilir!

Fabrika çıkışı, 2017 model yeni bir yıl geliyor.  Bu yeni yıl da tıpkı öncekiler gibi yepyeni. 2016'yı anlamak, koca dünya üzerindeki 7 milyarı tahlil etmek zor, onun için kendimizden başlayalım.

2016'daki seni özetlemek için şu başlıklarda bir liste yapmak yardımcı olabilir; EN huzurlu, EN üzgün,  EN güldüğün, EN rezil , EN güçlü , EN kırıldığın, EN şaşırdığın,EN yanıldığın anlar ve tabii EN film, EN şehir, EN yeni tanıştığın kişi, EN dizi, EN olay gibi ayrı bir liste. Hali hazırda varsa fotoğraflarla da destekleyebirsin listeni.  

Sonra yine bütün bir yıl uslu biri olmuşsan Noel Baba'ya mektup yazabilirsin. Evet tıpkı Hızır'a yaptığın gibi yazıp br çam ağacının altına bıraktığında bir rivayete göre dileklerinin hepsi gerçek olurmuş (:

Hediyesi cabasıdır yeni yılın. Kendine hediye alarak, çok iyi tanıdığın birisine hediye seçmenin kolaylığını yaşarsın. Hem de bu yıl iki hediye birden al derim. Birisi bu yılı tamamladığın için bir diğeri de yeni yıla güzel bir başlangıç için. "Yeni yıl yoktur! Noel Baba nasıl bir baba ki kırmızı giyiyor! Bunlar ticari meta!" diyorsan da en iyisi gülümseyişini hediye et yanındakilere. 

Herkese kutlu mutlu olsun! Sağlık ve neşe dolsun! Tüm yaşananlar olgunlaştırsın. Zaten fazla olgun isek gençlik aşısı olsun dileklerimle 2017 hoşgelsin!

Asena Dirican1 Comment