Ekim'de Şehir Gezmeleri

İstanbul koca şehir. Ne şansılıyız ki onlarca etkinlik var şehrin dört bir yanında! Hangisine gideceğini şaşırdıysan bir de bu listeye bak. Belki ilham olur. Hatta belki bazılarında karşılaşırız fena mı olur? 

5 Ekim - Salt

5 Ekim'den itibaren her perşembe ücretsiz film gözterimi! Çok iyi bir seçki. Havalarda hafifden soğumaya başlamışken sinema mevsimi başlamış demektir. 

Screen Shot 2017-10-04 at 20.19.45.png
Screen Shot 2017-10-04 at 20.21.12.png

Limon Limon. Dot ne yapsa keyifli olacağından şüphem yok. Geçen sezondan tek görmediğim oyun bu kalmıştı. Bu Ekim'e kısmetmiş. Görmediysen ya da ikinci kez görmek istersen "Bunu ben de yaparım" da Ekim'de sahnede. 12 Ekim akşamı burdayım. dilerim karşılaşırız.

 

16 Ekim - Kumbaracı 50

Screen Shot 2017-10-04 at 20.35.55.png

Judith masal anlatma sezonunu açmış! Biletler bir kaç saat içinde tükeniyor ama yine de bir bak. Bu ay olmazsa bir daha ki aya mutlaka niyetlen. Birlikte hayal kurmaya, aynı maceranın pesinden koşmaya... Ben üç arkadaşımla birlikte orda olacağım. Gelirsen mutlaka görüşelim 

 

25 Ekim- İstinye

Geçen ay harika geçen Yoganame Matın Dışında Yoganın ikincisi. Biraz yoga biraz sanat seni heyecanlandırıyorsa, mitolojiyi her zaman merak ettiysen buyur gel. Deneyimli yoga hocası İdil Tuna'nın anlatımıyla hint mitolojisindeki karakterler. Hatta ikinci yarısında kendi mitolojik kahramanımızı da bizler oluşturacağız. Ben mutlaka burda olacağım! Dilerim karşılaşırız.Namaste

matın dışında yoga.png
Asena DiricanComment