Kasım'da Şehir Gezmeleri

Havalar soğudu ama arkadaş sohbetleri hala sıcacık! Yeni hatıralar yaratmak için bu ay şehirdeki sanat kaçamakları. Yüzlercesinin arasında pek bir titizlikle seçtim efendim. Keyifle okuyunuz, paylaşınız dilerim.

soylesi-esra-kayikci-00.jpg

11 KASIM  ESRA KAYIKÇI
KASET MiNTANNi


Harika ses, muhteşem piano ile birleşiyor. Şehir soluğunu tutmuş bu konseri bekliyor. Sen de tanığı olmak istersin bu anın diye düşündüm! Paçavra Dünya Buradayım! Arkalı önlü tüm şarkıları bildiğim tek kaset! Evet kısaca hayranıyız Esra Kayıkçı'nın!

13 KASIM NAZIM HİKMET ŞİİR DİNLETİSİ
İŞ SANAT

Hakan Gerçek'in de aralarında bulunduğu sanatçılarından canlı müzik eşliğinde Nazım'ı dinlemek. Sanırım bu anı paylaşmak kendine verebileceğin en güzel es, en güzel hediye! Etkinlik ücretsiz ve trafiğin dindiği bir zamanda. Bahanen yok yani! 

Screen Shot 2017-11-04 at 10.09.33.png
Screen Shot 2017-11-04 at 09.43.13.png

Bu ay yine DOT listede. Yeni sezonu ile! Bence DOT İstanbul'un sanat akciğeri. 17 Kasım dedim çünkü bu benim bilet aldığım tarih ama Kasım'da bir çok gün Şafakta Buluşalım dolu! İlla bi tanesini ayarlar ve belki kendi evine giden yolu bulmayı başarırsın!

21 KASIM MATIN DIŞINDA YOGA
YOGANAME


Bu ay üçüncüsü düzenlenen Matın Dışında Yoga Buluşmuları yine yıldız bir yoga hocasını konuk ediyor. Hocaların hocası Sinem Er kendi yoga yolculuğunu paylaşacak ve bizlere ilham olacak. Etkinlik ev ortamında, vegan-vejeteryan atıştırmalıklarla samimi paylaşımlar için tüm yoga sevenlere açık. 

Asena DiricanComment