26 Temmuz Naz&Berivan- Bozburun
Jul
26
to Jul 29

26 Temmuz Naz&Berivan- Bozburun

Deneyimli iki yoga uzmanı ile her gün yin, yang yoga pratiği, nefes egzersizleri(pranayama), kısa meditasyon uygulamaları eşliğinde; Kocabahçe Glambing’in kara yolu ile ulaşılamayan ancak deniz yolu ile ulaşım sağlanan güzel koyunda denize sıfır bir mekanda harika bir tatil yapın!

View Event →
1 Ağustos Gayatri Senem- Antalya
Aug
1
to Aug 5

1 Ağustos Gayatri Senem- Antalya

yeni düzenleme ile sanat ve etkinlik merkezine dönüştürülen Mektephan'da Yoga, meditasyon, temel Ayurvedik bilgiler, Likya yolu yürüyüşleri, lavanta tarlası gezisi , uçucu yağ atölyesi ve tekne turunu da içeren bir tatile çıkmaya ne dersiniz?

View Event →
18 Ağustos Sinem&Cenk- Göcek
Aug
18
to Aug 25

18 Ağustos Sinem&Cenk- Göcek

Sinem ve Cenk olarak, her seviyeden katılımcıya uygun Vinyasa Yoga, Meditasyon, Ses ve Hareketin birleştiği Yoga Soundscape çalışmaları ve Tibet ve Kristal Kaselerle Ses Yolculuğu gibi multidisipliner çalışmaların bir arada olacağı bu harika yoga, meditasyon ve sesle şifa kampına hepinizi bekliyoruz.

View Event →
18 Ağustos Elif Öney-Kaş
Aug
18
to Aug 26

18 Ağustos Elif Öney-Kaş

Tarifi pek mümkün olmayan; yoga, masallar, sayılar ve daha nice değerli aracı bir tek şey, kendimizi ve düşümüzü yeniden keşfetmek, unutulmaya yüz tutmuş, beni ben yapan kemiklerin üzerine şarkı söylemek için kullanacağımız 9 gün...

View Event →
29 Ağustos Şafak Uysal- Datça
Aug
29
to Sep 2

29 Ağustos Şafak Uysal- Datça

Kalp konuşalım istedim bu sefer. Hem "kalp"ten konuşalım, hem de kalpten... Farkın farkına varalım. Bilgi nedir? İdrak nedir? Araçları nelerdir? İçimizin ve derinlerimizin dereceleri nasıl tasnif edilir? Bunlara yakından bakalım... Bir yandan tasavvuf literatüründen

View Event →
25 Eylül Zeyneb Uras
Sep
25
7:00 PM19:00

25 Eylül Zeyneb Uras

Yoga hocalarıyla yoga üzerine sohbet etmek ister misin?

Asanalar aynı iken neden her hocanın dersi farklı?

Bu hocalar neler okuyor, nelere heyecanlanıyor?

Matın dışında buluşuyoruz! Konuğumuz bu ay Zeyneb Uras. Kendi yoga yolculuğunu bizlerle paylaşacak. İlham alacağız, ilham olacağız! 

Mekan İstinye’de.  Niyet edip kayıt olanlarla detaylı adresi paylaşacağım.  En az 10 kişi en çok 25 kişi olalım istiyoruz.

Katılım bağış usulü. Kayıt için  bana yazabilirler (Asena Dirican)  yoganame34@gmail.com mail atabilirsin.

25 Eylül Perşembe Program

19:00-19:30 Tanışma Çemberi

19:30-20:30 Zeyneb Uras ile Yoga Yolculuğu 

20:30-20:45 Vegan-Vejeteryan Atıştırmalıklar 

20:45-21:30 Zeyneb Uras ile Yoga Yolculuğu 

Namaste!

Nerede: İstinye/Sarıyer

Ne zaman: 25 Eylül Salı

Saat kaçta: 19:00-21:30

Süre: 2,5 saat

İletişim: 05331420566 ve ya yoganame34@gmail.com

Zeyneb Uras

Cihangir Yoga’nın hocalarından, ortaklarından ve yöneticilerinden olan Zeyneb, yogaya ilk defa 1996 senesinde Los Angeles’ta başlamıştır. O zamandan bu yana, İstanbul yoga camiasına sevgi dolu bir ışık ve besleyici bir ruhla hizmet veren, en etkili yoginilerden biri haline gelmiştir. Zeyneb’in öğretisinin kalbinde, kendisiyle ve başkalarıyla, dünyanın her yerinden yoga severleri birleştiren bir bağlantı kurmaya ilham vermesi bulunur. Üç oğlu ve eşi, Zeyneb Uras’ın ilham kaynaklarıdır.  
 

zu.png
View Event →

19 Temmuz Ayşegül Denktaş Assos
Jul
19
to Jul 22

19 Temmuz Ayşegül Denktaş Assos

Sabahları kahvaltıdan önce yogamızı, meditasyonumuzu yapacak, öğlenleri deniz ve sefa zamanında sahile yayılacak, akşamüzerleri “meditatif resim ve yazı”* çalışmaları yapacağız. Ve gecenin, yıldızların bize sunacağı her ne varsa karşılamak için, “ifade çemberleri”nde buluşup oyunlar oynayacak, hikayeler okuyacağız. 

View Event →
15 Temmuz Ünsal&Beyza-Fethiye
Jul
15
to Jul 21

15 Temmuz Ünsal&Beyza-Fethiye

6 günlük kampımız, yogaya yeni başlayanlar, daha önce hiç yoga yapmamış olanlar, hali hazırda yoga pratiği yapıyor olup da geleneksel bir yoga türü olan Ashtanga Yoga’yı hiç deneyimlememiş olanlar ile bir süredir ya da uzun süredir Ashtanga Yoga yapmakta olup pratiğini derinleştirmek isteyen her seviyede katılımcılara açıktır. 

View Event →
11 Temmuz Gülen Zeytunlu- Karadeniz
Jul
11
to Jul 15

11 Temmuz Gülen Zeytunlu- Karadeniz

Karadeniz yaylalarının serinliğinde, yeşilin her tonu ormanların da , dağların zirvesindeki göllerin de, coşkun şelale ve derelerinde akışı bedenlendirmek, yoganın pratikleriyle doğayla ve kendimizle yeniden bağ kurmak için Karadeniz yaylalarında bir araya geliyoruz.

View Event →
1 Temmuz Gayatri Senem- Hopa
Jul
1
to Jul 5

1 Temmuz Gayatri Senem- Hopa

Tatilimiz boyunca her gün bir temamız olacak ve bu tema doğrultusunda, kendi içsel güçlerimizi bize hatırlatan Tanrı ve Tanrıça sembolleri bize eşlik edecek. Yapacağımız yoga ve dans çalışmaları, meditasyonlar da bu temalar doğrultusunda gerçekleşecek.

View Event →
1 Temmuz Tuğba Ekler- Datça
Jul
1
to Jul 5

1 Temmuz Tuğba Ekler- Datça

Yoga inzivaları olması gerekene bağlı olarak yapıldığında gerçekten derin bir dönüşüm başlatabiliyor. Sana bu inzivada tam da bunu öneriyorum. İnziva yerine adım attığın andan itibaren kendi içine bakmayı, Yoganın sana bir ayna olmasına izin vermeni, egonu , dirençlerini görmeni öneriyorum.

View Event →
29 Haziran Nazlı&Sevgen- Adrasan
Jun
29
to Jul 2

29 Haziran Nazlı&Sevgen- Adrasan

Doğanın kucağında; toprağın enerjisi, denizin kokusu, güneşin umutlu ışıkları dolduracak zihnini, ruhunu, bedenini… 
Bu kısa molada ‘birlik’ duygusuna açılıp ‘öz’ünle bağ kuracaksın. Tüm çakralara yönelik meditasyon & yoga pratiğiyle şifa bulup enerjini dengelemek istersen seni de bekleriz.

View Event →
27 Haziran Zuhal&Satya- İzmit
Jun
27
to Jul 1

27 Haziran Zuhal&Satya- İzmit

4 gece 4 tam günlük bu arınma kampında, Kundalini Yoga ve Meditasyon tekniğine özel yeniden doğum, ana rahmi - bilinçaltı arınma setleri ile, interaktif çalışmalar yer alıyor. Bu çalışmaların yanısıra, Aile Dizilimi metodu sayesinde sistematik bakış açısı ile tanışıyor, bütünle olan bağlantımıza, köklerimize ve sevgi akışına uzanıyoruz. 

View Event →
14 Haziran Asu&Gökçe-Geyikbayırı
Jun
14
to Jun 17

14 Haziran Asu&Gökçe-Geyikbayırı

Bu yolculuğa çıkma niyetimiz: Kendimizi gerçekleştirme, otantik iç sesimizi duyabilme, kendimizle ve çevremizle bağ kurabilme ihtiyaçlarımız ve yetilerimiz ile; kolektife uyumlanma ve yargılamadan olduğu gibi kabul etme-edilme, destekleme-desteklenme süreçlerimizin yaşama entegre edilmesine alan tutmak. 

View Event →