Back to All Events

18 Mayıs Sinem Er- Kaz Dağları


Artık gelenekselleştiği üzere, bu sene de Hızır Kamp’ta erken bir açılış yapıyoruz! Hızır Kamp çok büyülü bir yer ve her sene buraya olabildiğince çok yolculuk yapabilirsem, kendime çok büyük bir hediye vermiş gibi hissediyorum. Tertemiz bir doğa, muhteşem yemekler ve çok daha fazlası...

Bu sene Ahmet Kabir Yazman ile, vinyasa yoga ve aktif meditasyon çalışmalarının birarada olacağı bu harika yoga ve meditasyon kampını, beşinci çakra odaklı olarak tasarlamak istedik. Beşinci çakra iletişim, yaratıcılık, ifade ve dinleme yetisi demek. Beşinci çakra aynı zamanda konuşma ve gerçeği duyma hakkımız demek. Bu sene kendimizi ifade etme ve yaratıcılığımızı ortaya koymamız önündeki blokajlarımızla çalışacağız anlayacağ...ınız. Beşinci çakra odaklı keyifli yoga serileri ve çeşitli nefes, konsantrasyon ve aktif meditasyon tekniklerini deneyimlemek isterseniz buyrun gelin!

Ayrıca sevgili Alper Akçay da yine aramızda olacak beden terapisi sunmak için! **ÖNEMLİ NOT: Geçtiğimiz yıllarda çok talep olduğundan, Alper bu sene terapi almak isteyenlerle randevularını önceden organize edecek. Kampta terapi de almak isteyenler, alperakcaytr@gmail.com'a email atabilirler.**

KAMP İÇERİĞİ
Perşembe akşamı Balıkesir Edremit Koca Seyit havaalanına ve akabinde Hızır Kamp’a vardıktan sonra hoşgeldin bitki çayı içerken her günkü etkinlik programımızın nasıl olacağını konuşup, akabinde yolculuğun yorgunluğunu atlatmak üzere güzel bir uyku uyuyacağız.
Kaz Dağları’nın tertemiz havasında geçireceğimiz üç gün boyunca sabahları daha canlandırıcı ve uyandırıcı yoga dersleri, beşinci çakraya odaklı, danslı kahkahalı aktif meditasyonlar, öğlenleri, yoganın asana dışındaki uzuvlarını da deneyimlemek adına nefes ve konsantrasyon çalışmaları, akşamları ise daha içe döndürücü pratikler de içeren bir yoga uygulaması ve meditasyon yapıyor olacağız.
Bu bir yoga tatili olduğundan, tüm çalışmalara katılmak zorunda değilsiniz.

PROGRAM:
18 Mayıs (Perşembe)
21.30 Hoşgeldin çemberi

19 - 20 Mayıs (Cuma – Cumartesi)
08.00 - 09.30 Her seviyeye açık yoga asana çalışması
Kahvaltı, yemece, içmece, dinlenmece, eğlenmece, laflamaca, kitap okumaca
12.00 - 13.00 Aktif Meditasyon
13.00 - 14.00 Nefes ve Konsantrasyon çalışmaları
Öğle Yemeği, yemece, içmece, dinlenmece, eğlenmece, laflamaca, kitap okumaca
17.30 - 19.00 Her seviyeye açık yoga asana çalışması ve aktif meditasyon.
Akşam Yemeği
21.00 - 22.00 Ateş başı mantra ve şarkı zamanı

21 Mayıs Pazar
08.30 - 09.30 Yoga Trans Dans çalışması ve mantra meditasyonu
Kahvaltı, yemece, içmece, dinlenmece, eğlenmece, laflamaca, kitap okumaca
12.00 - 13.00 Aktif Meditasyon
13.00 - 14.00 Nefes ve Konsantrasyon çalışmaları
Öğle Yemeği, yemece, içmece, dinlenmece, eğlenmece, laflamaca, kitap okumaca
16.30 – 17.30 Aktif Meditasyon ve Kamp kapanışı

KATILIM ÜCRETİ VE KONAKLAMA: Ücretlere konaklama, sabah, öğle ve akşam yemekleri ve tüm yoga-meditasyon çalışmaları dahildir.
Banyolu ahşap ev : 920 TL
Ağaç Ev : 800 TL
Kendi çadırınız ile : 725 TL

Eğer tek kişi iseniz konaklama yapacağınız evi etkinliğe katılan bir başka hemcinsiniz ile paylaşmanız gerekiyor. Yerler sınırlı olduğu için, yoğunluk durumunda maalesef fark ödeyerek tek kişilik konaklama kabul edilemiyor. Ne kadar insan faydalanırsa o kadar iyidir diyor, anlayışınız için teşekkür ediyoruz.

Eğer katılmaya karar verirseniz rezervasyonunuzu kesinleştirmek için Hızır Kamp’ın yoga@hizirkamp.com adresine mail atıp, ön ödeme yaparak rezervasyonunuzu kesinleştirmeniz gerekmektedir.


            SİNEM ER KİMDİR?                                 ALPER AKÇAY KİMDİR?

Earlier Event: May 18
18 Mayıs- Müge Özkan- Kaş
Later Event: May 19
19 Mayıs Banu Çadırcı- Edirne