Back to All Events

3 Ağustos Mey & Devrim- Kaz Dağları


 

Tarih: 3-7 Ağustos 2016    Vinyasa&Yin Yoga ; Toprak, Su Ateş  (Her seviyeye uygundur.)

Sabah uygulaması, 08:30-10:30: Mey in Vinyasa dersi : Sabahları, Mey'in harika enerjisi ile bizi toprağa kökleyen, nefesimizin akışını derinleştiren ve gücümüzü ve ateşimizi canlandıran Nefes, meditasyon ve yoga dersi ile başlayacak.


18.00 -19:45: Devrimin Yin Yoga dersi: Devrim akşam derslerinde Yin Yoga aracılığı ile , dünyaca ünlü eğitmen Anodea Judith'ten Mart ayında Bali'de aldığı 'Çakraların Psikolojisi' eğitimi sonrasında özellikle 1, 2.çakra ve 3.çakra üzerine hem teorik hemde pratik çalışılacaktır.

Herbir günün bir elementi ve çakrası olacak. Sabah derslerinde Mey o element için yoğun ve güçlü bir ders yaparken , akşamları Devrim Yin Yoga aracılığı ile , o elementin temsilcisi çakrayı anlatacak ve psikolojisi üzerinde duracak ve çakralar için bioenerjitik çalışmalar da yaptıracaktır! Bazı akşamar yapacağımız ritüellerle de kampımızı destekleyeceğiz.

Temel olarak 3 çakra üzerine çalışacağız.

1.Gün-Doğa'ya Merhaba Dersi : Mey& Devrim
2.Gün-Toprak Elementi Vinyasa Dersi (Mey) &Kök Çakra Yin Dersi(Devrim)
3.Gün- Su Elementi Vinyasa Dersi ( Mey) & 2.Çakra Yin Dersi(Devrim)
4.Gün- Ateş Elementi Vinyasa Dersi (Mey)& 3.Çakra Yin Dersi(Devrim)
5.Gün- Kalbini Aç Dersi (Mey&Devrim)

Kaz dağları ikimiz içinde çok özel bir yer. Her gittiğimiz zaman, toprak ananın besleyici kucağında ve o güzel Alevi köylülerinin gönülden ev sahipliği ile ruhumuzun gevşeyebildiği, ve özümüze döndüğümüz cennet bir mekan.Siz de be harika deneyimi bizimle paylaşmak istiyorsanız , hemen arayın!

Kamp, 3 Ağustos Çarş akşamı saat 18:00’de beraber vereceğimiz dersle başlayacak, 7 Ağustos Pazar sabahı 10:30’te yine beraber vereceğimiz dersle sona erecektir.

Günün geri kalan kısmında, kendinizi doğanın akışına bırakarak, doğa içinde yürüyüşler yapabilir, muhteşem suda yüzebilir, köşenize çekilip kitabınızı okuyabilir, uyuyabilir, sosyalleşebilir ya da dilerseniz tek başınıza doğanın sesini dinleyebilirsiniz. Hızır Kamp’ın leziz yemekleriyle sağlıklı bir beslenme içinde doğa ve yoganın da desteği ile ruhunuzu derin ve etkili bir şekilde dinleyip dinlenebilirsiniz. Gelirken yanınızda yoga matınızı, savasana – dinlenme pozunda üstünüzü örtmek için battaniye veya şal getirmeyi unutmayın.

Yer: Hızır Kamp, Kaz dağları
Ücret: 600 TL. Yol ve konaklama ücreti katılımcıya aittir. Kamp katılımının kesinleştirilebilmesi için 350 TL kapora yatırmanız gerekmektedir.Kaporanın geri iadesi yoktur.Ücret sadece Yoga derslerini kapsamaktadır.

Konaklama:

 


Konaklama bilgileri icin Hızır Kamp'ın websitesine bakınızhttp://hizirkamp.com/
Konaklama ücretlerini direk Hızır Kamp'tan öğrenebilir ve ödeyebilirsiniz.

Konaklama için 2 banyolu taş ev, 2 banyolu ahşap ev, ağaç ev, ve çadır seçenekleri bulunmaktadır.

Kamp ile ilgili sorularınız ve kayit için Mey Elbi'ye ya da Devrim Akkaya'ya meyelbi@gmail.com ve devrimakkaya@hotmail.com adreslerinden yazabilirsiniz.

Mey Elbi Kimdir ?                            Devrim Akkaya Kimdir?