Back to All Events

13 Nisan Zuhal Özyurt– Kaz Dağları


 

Sat Nam!

İçsel gücü fark etmenin bir çok yolu var. En önemli kopuş Yuva’dan Yerküyere’ye başladığımız andan itibaren Anne Rahminden doğuma, büyüme evreleri ile iç çoğumuz ve çevreden ayrışarak kopardığımız bağların tekrar kurulması ile gerçekleşiyor.

Bağların köklerine inerken özellikle tüm zamanların deneyimsel inanç kalıplarının bulunduğu bilinçaltı ve enerji sistemindeki tıkanıkların boşaltılması ancak kendimize kurduğumuz bağ ile gerçekleşirken, özgürleşmek ve bağsızlık el ele tutuştuğumuz Yüksek Benliğimiz ile başlıyor ve güçleniyor.

Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniğine Özel Yeniden Doğum Ana Rahmi Bilinçaltı Arınma setleri ve İnteraktif çalışmaları ile gerçekleştireceğimiz 4 gece 4 tam günlük Arınma Kampı Kaz Dağlarının eteklerinde Kazdağlarının sinerjisi ve RAHİM gibi olan mekanı Endes Kamp’ta gerçekleştiriyoruz.

Yeniden Doğum, Anarahmi ve Bilinçaltı Arınma Kampı geçen yıl olduğu gibi Ruhun enkarnasyonlarında bugüne aktardığı, anne rahmi ve çoçukluk dönemlerinin bilinçsiz kayıtlarının, 4 element denge, dans, vippasana ve interaktif uygulamalarla desteklenerek, hatırlama ve doğamıza dönüşü Yüksek Benlik bağlantımızla kuruyoruz. Dengeden çıkmış enerji dengesini, köklere inerek, yaşamımızdaki kalıp ve inançların hızlı transformasyonu ile gerçekleşiyoruz.

4 gün – 4 gece, 2 kişilik odalarda tam pansiyon konaklamalı olan Yeniden Doğum Ana Rahmi ve Bilinçaltı Arınma Kampı ücreti kişi başı ulaşım hariç 1200 tl’dir.

Tek kişi konaklama oda farkı günlük 60 tl’dir.

Bir Aileden 2 kişi katılım yada 2 arkadaş katılım kişi başı 1080tl’dir!

Ulaşım: 13 Nisan Yenikapı sabah 07.00 feribotu ile Bandırmaya’ya ulaşım. Bandırma Baltur VİP araçları ile Endes Kamp’a ulaşım

Dönüş: 17 Nisan akşam Bandırma – Yenikapı dönüş.

Kampa kesin katılım ve detay için iletişim

Zuhal Özyurt limbleo@yahoo.com – 0531 712 70 13

Kamp kesin katılımcılarının aşağıdaki banka hesabına 31 Mart’a kadar 400 tl kapora yatırması rica olunur.

Zuhal Özyurt, Türkiye İş Bankası Teşvikiye Şubesi

İBAN NO: TR 69 0006 4000 0011 0740 5128 69

Yanınızda getirmeniz gerekenler:

El feneri, rahat ayakkabı, yoga matı ve yoga uygulaması içinde ihtiyaç duyduğunuz yardımcı malzemeler, ince bir battaniye, şal, akşam serinliğine karşı polar. Kıyafetleriniz rahat olmalı. Kundalini Yoga Rebirting çalışmaları için beyaz t-shirt getirebilirsiniz. Yanınızda mutlaka bir OYUNCAK. ( panda – aslan – kaplan – bebek ) Günlük tutmak isteyebilirsiniz, yanınızda sevdiğiniz bir kitap, yüzünüzdeki gülümseme ve kalbinizdeki huzur olsun