Back to All Events

6 Nisan Nazan&Burcu&Pınar- Fethiye


Baharı Yediburunlar da karşılamak: Hem de üç yoga hocasıyla birden ♥
Doğanın uyanmaya başladığı, yeşilin henüz tazecik, gökyüzünün masmavi ve denizin engin olduğu günlerde, 6- 10 Nisan tarihlerinde, Yediburunlar'da!
Bedenlerimizi varlığın geri kalanı ile hizaya sokarken ruhumuzu bölgenin eşsiz doğasıyla besleyelim. Karınlarımızı doyurma işiniyse leziz yemekleri ile ev sahibemiz Semra’ya bırakalım. 

Programımız genel hatları ile aşağıdaki şekilde:
6 Nisan Çarşamba ,08:50 Dalaman uçağı ile İstanbul/ Sabiha Gökçen'den hareket ediyoruz. 10:10 da Dalaman havalimanındayız ve öğlen gibi Yediburunlar Lighthouse’a varıyoruz. Odalara yerleştikten sonra yürüyüş rotalarından birinde tatilimize başlarız. Yaklaşık 2 saatlik yürüyüşün/meditasyonun ardından otele döner, dinlenir ve saat 17:00 de ilk yoga dersimiz için buluşuyoruz ve yorucu günün ardından hafif bir pratikle günü tamamlıyoruz. 19:30 da akşam yemeği... 
7 Nisan Perşembe sabahı 08:00’de güne canlandırıcı bir pratikle başlıyoruz. Bolca geri eğilmeler, kalp açıcılar, ferahlatıcılar Kahvaltının ardından Likya yolu rotalarından birinde yürümek üzere 11:30 da dışarıdayız. Belirleyeceğimiz rotamıza göre 2 saat kadar yürüyüş ve yol üzererindeki duraklarda meditasyonlar, ufka dalıp gitmeler. Otele döndükten sonra 17:00 da derste görüşmek üzere dinlenmeye çekiliyoruz. 

8 Nisan Cuma günü 08:00’deki yoga dersimizden sonra kahvaltı ve hava durumuna göre belirleyeceğimiz plajlardan birine doğru yola çıkacağız ( Patara, Ölü deniz ya da daha yakın bir koy olabilir). Denize girme garantisi yok ama civarda keşfedilmeyi bekleyen birçok yer var. Günü dışarıda geçireceğiz ve akşamüzeri 17:00 gibi otelimize dönmüş olacağız. Asana pratiğimizi 18:30 da yapacağız. 

9 Nisan Cumartesi, yoga dersimize hafif bir kahvaltı sonrasında 10:30 da başlayacağız. Dersi diğerlerinden biraz daha uzun tutup el duruşlarına yönelik bir mini çalışma yapacağız. Dersimiz 12:30 gibi bitecek. Bir saat kadar dinlendikten sonra, hep beraber belirleyeceğimiz bir rotada günlük yürüyüşümüzü yapacağız. 15:30 civarı geri dönsek 17:30’a kadar dinlenmece. Sonrasında akşam dersimizi yapıp oradan yemeğe geçeceğiz.

10 Nisan Pazar; sabah pratiğinin ardından kahvaltı ve en geç 12:00 gibi Lighthouse’dan ayrılacağız. Kayaköy ve Gemiler koyu ziyaretinden sonra 17:00’de Dalaman havalimanı için harekete geçeceğiz Dönüş uçağımız 20:30 da Dalaman’dan kalkacak ve 21:45 gibi İstanbul dayız. 

Gezi ücreti, uçak hariç 1200 TL.

Rezervasyonlarınızı en kısa zamanda yapmak için bize mesaj atın. Otelimizin kapasitesi 20 kişi sınırlı. 
Önereceğim uçuşlar, gidiş için Pegasus Sabiha Gökçen- Dalaman 08:50 ve dönüş için de Dalaman- Sabiha Gökçen 20:30.

* Yukarıda belirttim ama bir kez daha menünün tamamen Vejetaryen olduğunu hatırlatırım.
* Yürüyüşlere katılmak tabii ki zorunlu değil. Deniz seviyesinden oldukça yukarıdasın ve denize iniş ancak jiplerle mümkün.
* Konaklama 2-3 kişilik odalarda olacak. 
* Ücrete konaklama,, sabah-akşam Lighthouse’da yemek, havaalanından transferler (yukarıdaki uçuşlar için) ve bir gün yapacağımız gezi ücreti dahildir. 
* Aklıma gelmeyen, merak ettiğin bir şeyler varsa Nazan Tezcan'a ulaşmaya çekinmeyin.

 Nazan Tezcan Kimdir?   Pınar Üstün kimdir?     Burcu Göncü Kimdir?

Earlier Event: April 1
1 Nisan İdil Tuna- Bolu
Later Event: April 9
9 Nisan Evrim & Mutlu Yuvacık