Back to All Events

26 Haziran Elena & Charantiniotis & Zeyneb- Paros Adası


Işığı Çağırmak

Yer: Santa Maria, Paros Adası, Yunanistan

Fiyat: 1150 Euro (İki kişilik oda tek kişi konaklama, kahvaltı ve akşam yemeği dahildir.)

Her seviyeden yoga öğrencisine açıktır.

Her sabah asana dersi, pranayama ve meditasyon ile güne başlayacağız. Akşamki satsang dersleriniz şifa yöntemlerini, anlatımlar ve uygulamalarla birleştirecek. Bunun yanı sıra günlük gezilerin, öğle ve akşam yemeklerinin, Santa Maria sahilindeki Okreblue otelinde konaklamanın keyfini süreceksiniz.

Yer

Okreblue Apart Oteli, Yoga çalışmalarında kat edeceğimiz kutsal yol için mükemmel bir ortamdır. Meltemdeki tatlı kekik kokusuyla bu olağanüstü doğal ortam, sükûnet, dinlenme, pozitif enerji ve yenilenme için mükemmel bir cennettir.

Adanın en tatlı kumsallarından biri olan Santa Maria Sahilinde bulunan Okreblue Apart Oteli, mutfaklı odalardan özel stüdyolara kadar ihtiyaçlarınıza uyacak her türlü konaklama seçeneğini sunmaktadır. Okreblue doğayla iç içedir, güzel sahili ve berrak suların görülebildiği şekilde, deniz kenarından yalnızca birkaç metre uzaklıktadır. Okreblue’daki yoga platformu, ahşap tavanlı ve bambu duvarlı, 140 metrekare büyüklüğünde ahşap bir yapıdır.

 

Yer hakkında daha fazla bilgi için: http://okreblue.com

 Yemekler

Gün boyu iki öğün sunulacaktır (kahvaltı ve akşam yemeği). Tüm yemekler, beslenmemize faydalı olacak, gerekli vitamin ve mikro besinlerin alımını sağlayacak şekilde dikkatle hazırlanmaktadır! Yemeğimiz, çoğunlukla Okreblue bahçelerinde yetişen organik ürünlerden yapılan vejetaryen Yunan mutfağı çeşitlerinden oluşacaktır. Tabii ki dilediğiniz zaman Okreblue’nun güzel lokantası “The Caretta” restorandan kendi yemeğinizi sipariş etme seçeneği de vardır: carettarestaurant.gr

 Konaklama

Katılımcılara Okreblue odalarının yanı sıra, Santa Maria’da, tüm yoga derslerinin ve yemeklerin sunulacağı Okreblue’ya kısa bir yürüyüş mesafesinde olan, iş birliği yaptığımız Kalimera Paros ve Surf Beach Otellerinde, oda tipi seçiminin mümkün olduğu bir konaklama sunulacaktır.

Yoga Tatili Tarihi:

26 Haziran 2016 / 08:00 – 2 Temmuz 2016 / 17:00

Birinci Gün, 26 Haziran Pazar, 12.00 itibariyle otele giriş

17.00 – 19.30 arasında, birbirimizi tanıyacağımız açılış çemberini köklendirici bir asana dersi takip edecek.

20.00 – Akşam yemeği

Günlük Program

07.00 – 09.30 – Sabah asana ve meditasyon dersi

10.00 – 11.00 – Kahvaltı

Dinlenmek ve sahilin tadını çıkarmak için serbest zaman

18.30 – 20.30 – Satsang ve asana dersi

Satsang kelime olarak “gerçeğin eşliğinde” anlamına gelir. Bu buluşmalar şifa usulleriyle konuşmaları, koçluk gibi konular hakkındaki tartışmaları kapsayacaktır.

20.30 – Akşam yemeği

Diğer teklifler

Maykonos ve Delos’a günü birlik gezi:

Çarşamba günü sabah yoga dersimizden sonra, hava uygunsa, Delos ve Maykonos Adalarına günübirlik yat gezisi sunmayı planlıyoruz.

Bir otobüs bizi sabahleyin Santa Maria’dan alacak. Naoussa’dan (Paros) bineceğimiz bir tekne bizi Delos’a götürecek. Delos, 4000 yıllık bir antik kente (bizim de iki saat kalacağımız), mutlaka görülmesi gereken meşhur Apollo tapınağına sahiplik etmektedir.

Gemimiz bizi Maykonos Adasına götürdüğünde burada istersek bir Yunan balık lokantasında öğle yemeği yiyeceğiz. Adada yaklaşık 4 saat kalacağız, sonra Naoussa Paros’a geri döneceğiz. Akşam 18.30 gibi döndüğümüzde, Paros’taki Naoussa şehrini gezme ve burada akşam yemeği yeme fırsatımız olacak.

Bu gezinin ücreti kişi başı 45 – 50 Euro olacak. Otobüs ve tekne ücretlerinin de dahil olduğu ücret, mekana varıldığında ödenebilir.

Detaylar için mail atın: info@cihangiryoga.com

Gidiş

10.00’a kadar asana uygulaması ve kapanış çemberi

12.00 – Otelden çıkış

Dönüşlerini akşamüstüne ayarlayanlar için eşyaları bırakabileceğimiz özel bir alana sahibiz, böylece deniz ve güneşin tadını biraz daha çıkarabilirsiniz.

 

75 Dakika Masaj Seansları Hediye

Konaklamanız boyunca Ayurvedik Yoga Masajının keyfini sürme imkânınız olacak. Ayurvedik Yoga Masajı, geleneksel Hint Derin Doku masajıyla yoga temelli esneme terapilerini özel bir yöntemle birleştirir.

Eğer bir seans almayı düşünüyorsanız, lütfen önceden reservations@okreblue.com adresinden rezerve edin. 

Katılım ve kayıt

İki kişilik oda tek kişi konaklama 1150 Euro – kahvaltı ve akşam yemeği dahil.

Tek kişilik odalar çok az olduğu için erken rezervasyon yaptırmanız gerektiğinden lütfen bizle temasa geçin.

Kayıt için 350 Euro kapora ödenmelidir. 30 Mart 2016 tarihine kadar ücretin ikinci taksidi olan 350 Euro, 26 Mayıs 2016’ya kadar ise ücretin tamamının ödenmesi gerekmektedir.

Dersler tüm seviyelere uygundur. Alan sınırlı olduğu için başvuru sırasına göre kayıt yapılır.

Kayıt ve ödeme hakkında daha fazla bilgi için lütfen info@cihangiryoga.com adresine mail atın veya +90 212 243 19 93 numarasından bizi arayın.

Ödeme ve İptal Politikası 

Ödemelerin 26 Mayıs’ta tamamlanması gerekmektedir. Etkinlikten 30 gün öncesine kadar gelen iptal istekleri için: Tam katılım ücreti, yönetim, otel ve işlem ücretleri için 250 Euro çıkarılarak iade edilir. 30 gün öncesinden haber verilmeyen iptallerde, yerinizi dolduramadığımız sürece iade yapılmaz. Eğer inziva bizim tarafımızdan iptal edilirse, tam katılım ücreti iade edilir (bilet ve ulaşım masrafları dahil değildir). 

İade Politikası

Kursun iptal olması durumunda, tam kurs ücreti iade edilir (bilet ve ulaşım ücretleri dahil değildir).

 Önemli Not

Kayıt işlemi, SADECE siz 350 Euro depozitoyu ödediğinizde tamamlanmış sayılır. Daha fazla bilgi ve kayıt için için bizle iletişime geçin: 

Zeyneb Uras kimdir?    Elena Brower Kimdir?    Konstantinos Charantiniotis Kimdir?