Back to All Events

28 Temmuz Banu Çadırcı- Datça


Eski Datça – Yağhane’de kuş sesleri ve çiçek kokuları eşliğinde gerçekleşecek Yoga Terapi ve Şifalı Nefes Yoga Tatili'ne gelin, yenilenip canlanın!

Yoga Terapi ve Şifalı Nefes Yoga Tatilinde, alt ve üst omurgaya ayrı ayrı yapılacak çalışmalarla bu bölgelere olan sirkülasyonu arttıracaksınız.
Şifalı Nefes yani asana içinde nefes adaptasyonuyla kendi nefesinizle samimi olacak ve doğanın içinde nefes alıp vermenin tadına varacaksınız.

Yoga çalışması her seviyeden katılımcıya açıktır. Yoga matı ve yastık vardır.
Kahvaltı ve akşam yemeğinden önce 1.5 saatlik toplam 6 ders
Kurs ücreti: 400TL (arkadaşıyla katılanlar için toplam 700TL)

Yoga dersleri arasında çevre koylarda denize girme, Cumartesi isteyenlerle Datça köylü pazarı ve ekstra ücretle tekne turu gibi seçeneklerle yoga ve deniz tatili yaparak ruhunuzu ve bedeninizi şehrin yorgunluğundan arındıracaksınız. 

Konaklama: Oda paylaşırsanız kişi başı gecelik 140TL, tek kişi kalmak isterseniz 260TL. Zengin açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği ile gün boyu bitki çayı servisi konaklama ücretine dahildir. 

bilgi@yaghane.net
Telefon : 538 7101860 veya 252 7122287

Ulaşım: Dalaman havaalanından veya Bodrum'dan feribotla Datça’ya ulaşabilirsiniz. 

Otel rezervasyonunuzu takiben kaydınız geçerlilik kazanır. - Sezon nedeniyle odalar hızla dolmaktadır. Lütfen en kısa sürede rezervasyonunuzu yapın