Back to All Events

19 Mayıs Aslıhan Özeker-Cunda


Doğanın kucağında, Cunda adasının en güzel koylarından Ortunç koyunda, zeytin ağaçlarının masmavi denizle buluştuğu huzurlu ve bol oksijenli havasında, bedeninizi ve zihninizi dinlendirmeye, şehrin üzerinizde biriktirdiği stresi ve yorgunluğu atıp yenilenmeye, huzur dolu bir Yoga&Pilates kampına davetlisiniz

4 gün 3 gece boyunca açık ve temiz havada, sabahları bedeni yumuşak ve keyifli akışlarla güne hazırlayacağız. Pilates ile bedenimizi canlandırıp, enerjimizi arttıracağız. Kahvaltı ve serbest zamanın ardından akşamüstleri gün batımında daha yumuşak, dinlendirici yin yoga, yoga terapi ve restoratif pozlarla günü yogayla tamamlayacağız. Aynı zamanda Aslıhan hocanın derslerine katılanların bildiği masaj uygulamalarını da bazı ders sonlarında uygulayacağız.. Perşembe otele giriş ve yerleşmenin ardından ilk dersimizi akşamüstü yapıp, son dersimizi pazar sabahı tamamlayacağız..

Serbest zaman diliminde,ağaçların arasında yürüyüş yapabilir, yüzebilir, güneşlenebilir, minderlere yayılıp kitabınızı okuyabilir, cunda adasını gezebilir, yoga&pilates ile ilgilenen insanlarla sosyalleşebilirsiniz.

Her seviyeden katılımcıya uygundur. İlk kez yoga ya da pilates deneyimleyecekler rahatlıkla katılabilir. Kamp 20 kişiyle sınırlı olduğundan erken rezervasyon tavsiye edilir. 

Eğitmen Hakkında: www.aslihanozeker.com

Ulaşım:

Kamp mekanına ulaşım için Yenikapıdan arabalı feribotla 2 saatlik bir yolculukla bandırmaya gelmek en kolay yoldur. Feribottan indikten sonra Cunda adasına ulaşım 2.5 saat sürüyor. Dileyen katılımcılar için feribottan kamp alanına ulaşmak için transfer otobüs ayarlanacaktır.

Konaklama:

http://www.adacamping.com/

Adacamp da bir kaç konaklama alternatifimiz mevcut. Klimalı ve banyolu odalarda, ortak duş kullanılan karavanlarda yada kendi çadırınızla konaklayabilirsiniz. Ücretler iki yada üç kişilik odalarda kişi başı ücretleridir. Katılım sınırlı sayıda olduğundan tek başına konaklama alternatifi yalnızca çadır ile mevcuttur..

Ücret: 

Ücretlere 4 gün 3 gece konaklama ve sabah kahvaltısı, bütün yoga ve pilates dersleri dahildir.Klimalı ve banyolu odalarda konaklama 550 tl
Karavanda konaklama 450 tl
Kendi çadırınızla konaklama 350 tl


Kontenjan 20 kişi ile sınırlıdır. Katılım için 1 Mayıs'a kadar 200 TL ön ödeme yapmanız gerekmektedir.
İletişim:

Kampla ilgili sorularınız ve kayıt için
asliozeker@hotmail.com
05324773255

Aslınhan Özeker Kimdir?