Back to All Events

26 Ağustos İrem Greenfield- Ayvacık


Tarih ve Yoga dolu bir tatille yenilenmeye hazır mısınız?

Asos civarında bulunan Balabanlı Köyü'nde, denizin, yoganın ve antik kent turlarının birarada olacağı bu kampımızda hergün başka deneyimlere yelken açacağız.

Asos antik kentini rehber eşliğinde gezerek tanıyacağımız, Gülpınar Apollon Smintheus Tapınağı'nda meditasyon deneyimi yaşayacağımız, sabah akşam yapılan yoga çalışmaları ile tazeleneceğimiz ve güçleneceğimiz, ve tamamen organik nefis lezzetlerle sağlık kazanıp, yemek yemenin tadına varacağımız dopdolu bir tatil bizleri bekliyor.

10 yılı aşkın bir süredir yoga eğitmenliği yapan İrem Greenfiled ile yoga yapma şansını yakalayacağınız bu harika 4 gün için şimdiden yerinizi ayırtın!


Evenni Otel'ini tanıyalım;

İlk kez bu yaz kapılarını misafirlerine açacak Evenni Otel, Ayvacığın Balabanlı Köyünde, 1900 lerin başlarında Midilli'li ustalar tarafindan yapilan bir avlu içindeki ata/dede yadigari evler ve damları aslina uygun restore edilmis,farklı atmosferde bir otel. İçerisindeki küçük dükkanında özellikle yöreye ait antika eşyalar, tekstil ve el işi ürünler sergilenmekte.

Evenni Otel'de en çok önemsenen şeylerden biri gıda! Mutfaklarına asla hazır, işlenmiş, sağlıksız, süper market gıdalarını sokulmuyor. Mutfak ihtiyaçlarının büyük bir kısmı Bayramiçteki (Yeniköy) çiftliğinden karşılanıyor. ( özellikle yerli tohumdan ürettikleri kizilca ve sari buğday harika ! )

Ayrica Otel'in deniz kenarındaki bahçelerinde ilaçsız yetişten sebzeler, sabah toplanıp akşam sofranıza gelecek. Mis kokulu domatesler, envayi çeşit biberler, yeşillikler,kabak, patlican, taze fasulyeden ve kendi üretikleri zeytinyağiyla nefis zeytinyağlı yemekleri yemeye hazır olun!

Teras'ta yoga keyfi de cabası :)Katılım Bedeli: 1150 TL + KDV
**Konaklama, 2 öğün yemek ve öğlen harika atıştırmalıklar, çay, bitki çayları ve kahve servisleri, yoga eğitimi ve tur içi yapılacak geziler dahildir.
**Yol dahil değildir.

Lütfen Randevu Alınız!
*2123222819
omyogamerkezi@gmail.com
**Ön ödemesiz kayıt yapılmamaktadır.