Back to All Events

6 Mayıs Ceren & Selim & Nihan- Adrasan


Antalya'nın pırıl pırıl Adrasan koylarında, güneş tenimizi henüz çok yakmazken, yogayla arınmaya, yaza kahkaha, eğlence ve dinginliği harmanlayan rahatlatıcı bir tatille merhaba demeye ne dersiniz? 

Tripadvisor Mükemmeliyet Ödüllü Papirus Hotel'in konforlu odalarında konaklayacak, Selim, Ceren ve Nihan Hocayla birbirinden farklı tarzlarda yoga pratiği deneyimleyecek, bakir güzellik Adrasan koylarını tekneyle keşfedecek, çamur banyosuyla bedenimizi arındıracak ve gece ateş başında detoks çaylarımızı yudumlarken Masal Terapi yapacağız. 

Kontenjan kısıtlı. Bu çok özel yoga&keyif tatili için hemen yerinizi ayırtın. 

TATİL PROGRAMI
6 Mayıs Cuma: 
Antalya'dan özel toplu transfer ile otele geliyoruz. Odalara yerleştikten sonra biraraya geliyor ve hocalarımızla birlikte bedenimizi şehir yorgunluğundan arındırıp doğaya döndürecek olan ilk Yoga pratiğimizi yapıyoruz. Akşam yemeğinde bol bol sohbet ettikten sonra ertesi sabah yoga dersimizde dinç olmak için çok gecikmeden yatıyoruz:)

7 Mayıs Cumartesi: 
Günün ilk ışıkları ile ağaçların arasında yoga. Ceren Hoca'mızın öğreteceği bu dinamik pratikle bedenimiz uyanacak ve günün geri kalanındaki keyif anları için ısınacak:) Yoga dersimizden sonra Papirus Hotel'in alametifarikası, 30 çeşit içeren açıkbüfe kahvaltımızdan sonra Likya yolunda yürüyüş meditasyonu yaparak Sazak Koyu'na varacağız. Burada bizi bekleyen teknemizle Adrasan'ın muhteşem koylarına uğrayacak ve çamur banyosu yaparak bedenimizi arındıracağız:) Otelimize döndüğümüzde Nihan Hocamızla Yetişkinlere Çocuk Yogası ile eğlenecek ve yorgunluğumuzu atacağız. Yemeğimizi yedikten sonra sahilde ateş başında Masal Terapi için toplanacak, detoks çaylarımızı yudumlarken hocalarımızın seslendireceği masallarla ruhumuzu dinlendireceğiz:) 

8 Mayıs Pazar: 
Ve son gün. Güneşin doğuşuyla beraber muhteşem Adrasan manzarasında Selim Hocamızla son yoga dersimizi gerçekleştiriyoruz. Kahvaltıdan sonra biraz serbest zaman: Yürüyüş yapabilir, yüzebilir ya da hocalarımızla Mandala yaparak kampın ruhunu ve enerjisini ölümsüzleştirebilirsiniz. Saat 15:00'te 3 hocamızla birlikte son kez toplanıyor ve fotoğraf çektiriyoruz. Saat 16:00'da özel transfer ile hep beraber Antalya'ya dönüyoruz.

ÖN KAYIT İNDİRİMİNDEN FAYDALANIN
1 Nisan'a kadar ön kayıt indirimi ile:
**Çift kişilik odada kişibaşı 500 TL. 
**Tek kişilik konaklama 600 TL.
*1 Nisan'dan sonra 550 TL/650 TL.

Ücrete dahil olanları özetleyelim:
* 3 ayrı hoca ile 4 seans yoga dersi & Masal Terapi
* 2 gece konaklamanız
* Kahvaltı ve akşam yemeği & akşam yemeğinden sonra detoks suları
* Antalya geliş ve dönüş transferiniz
* Rehberli Likya yolu yürüyüşü 
* 1 tam gün tekne turu (ögle yemeği dahil)

HEMEN YERİNİZİ AYIRTIN!
Yerinizi ayırtmak için Selim Hocamızı arayabilirsiniz: 05415782226
!!!KAYITLAR HIZLA DOLUYOR; LÜTFEN KAPORA YATIRARAK YERİNİZİ AYIRTIN. KAPORA ÖDEMELER İPTAL İADE OLMAMAKTADIR.!!!!

ÖNEMLİ BİLGİ: Vejetaryen yemek zorunluluğu bizim tatilimizde yok, otelimizde ev yapımı nefis yiyecekler olacak, bunları kaçırmanızı istemedik:) Ancak vejetaryenler için de alternatifler mutlaka olacak.