Back to All Events

11 Haziran Hale Kamar- Burgazada

2016 Yaz'ının ilk "Ada'da Yoga" etkinliği için gelin 11 Haziran Cumartesi, güne yolculuğumuz Marmara’nın mavi sularında Burgazada’ya doğru başlasın. İster Kabataş’tan deniz otobüsü ile katılın, isterseniz Bostancı’dan Burgazada iskelesinde buluşalım.

Adanın tarihi köşklerinin begonvil ve zakkumlarla süslendiği sokaklarında başlayan yürüyüşümüz, Pendik’ten Yeşilköy’e İstanbul’un adalarının eşsiz manzarasını barındıran Bayraktepe’de sonlansın. Doğanın kucağında yaklaşık 2 saat sürecek yoga uygulamamıza çam kokuları arasında, adanın en yüksek tepesinde yapalım.

Ardından öğleden sonra vakitlerimizi geçireceğimiz Kalpazankaya’ya doğru yürüyüşümüz başlasın. Öğlen yemeğimizi Kalpazankaya’daki kır gazinosunda yiyebileceğiniz gibi sahil kenarındaki çamların altında beraberinizde getireceğiniz sandviçlerinizi yiyebilirsiniz. Sonrasında ister denize girin güneşlenin isterseniz çamların altında kitabınızı okuyun. Dönüş saatinize karar vermek ise tamamen sizin elinizde…

Siz kendinizi tabiatın kucağına bırakın, Burgazada sizi kucaklasın.

Eğitmen: Hale KAMAR

Tarih: 11 Haziran Cumartesi

Buluşma saati :09:45

Buluşma Yeri : Burgazada Vapur İskelesi

Katılım Bedeli: 60 TL+KDV

Gidiş:
Kabataş: 08:30 Şehir Hatları Vapuru
Kadıköy: 08:50 Şehir Hatları Vapuru
Bostancı: 09:15 Mavi Marmara Motoru

Dönüş:
Burgazada: 16:30 / 17:15 Kadıköy ve Kabataş Şehir Hatları Vapuru
16:45 / 17:05 Bostancı Mavi Marmara Motoru


Detaylı bilgi ve Kayıt için; info@yogahariom.com veya 0216 414 69 86'dan ulaşabilirsiniz. Rezervasyonsuz katılım kabul edilmeyecektir.