Back to All Events

6 Ekim Devrim & Ece - Kazdağları


Sonbaharın en güzel zamanında, bedenine ve ruhuna çok iyi gelecek bir tatil için, doğanın kalbinde, oksijen cenneti Kazdağları’nda buluşuyoruz!

Kamp süresince, özellikle bedende ve zihinde birikmiş olan yorgunlukların, bel- sırt- omuz ve boyun bölgesinde yer alan hassasiyetlerin serbest bırakılmasına destek verecek rahatlatıcı ve güçlendirici yoga, nefes ve meditasyon çalışmaları gerçekleşecektir.

Serbest zamanlarda ise tertemiz nehirde yüzebilir, Kazdağları’nın harika doğasında civardaki patikalarda yürüyüşe çıkabilir, ağaçların arasındaki sedirlerde kitap okuyarak keyifli bir tatil geçirebilir ya da bir ağacın altında öylece durup kalbinizin sesini dinleyebilirsiniz…

 • “Daha önce hiç yoga yapmadım, bu kampa katılabilir miyim? “
  Kampta gerçekleşecek dersler her seviyeden katılımcıya uygundur. Eğer daha önce hiç yoga yapmadıysanız ve yoga yapmanıza engel olan bir fiziksel rahatsızlığınız yoksa, siz de bu etkinliğe katılabilirsiniz. Eğer doktor onayı almanız gereken bir rahatsızlığınız varsa, doktorunuza danışıp, onay aldıktan sonra bu etkinliğe katılabilirsiniz.
 • “Yoga derslerinin içeriği nasıl olacak? “ 
  Tüm Yoga Dersleri; Yoga, Nefes Teknikleri, Meditasyon ve Derin Gevşeme çalışmalarını içermektedir. Sabah gerçekleşen dersler başta omurga olmak üzere tüm bedenin güçlenmesine, canlanmasına ve tazelenmesine destek sunan bir içerikten oluşacaktır. Akşam gerçekleşecek dersler ise, tüm bedende birikmiş olan stresin fiziksel ve zihinsel olarak serbest kalmasına yönelik, rahatlatıcı, dinlendirici ve yenileyici bir içerikten oluşacaktır. Kamp boyunca yapılacak Yoga dersleri, özellikle bel, boyun, omuz , sırt bölgesinde yer alan hassasiyetlerin, yorgunluk ve gerginlerin serbest kalmasına destek sunacaktır.

* Hamileler ve çocuklar için dersler uygun değildir.

Yoga Kamp Ücreti ve Konaklama Ücreti:

* Yoga Kamp Ücreti ve Konaklama Ücreti ayrıdır. Konaklama ücreti, katılımcılar tarafından Endes Kamp’a kredi kartı veya nakit şekilde etkinlik tarihinde ödenebilir.

* Rezervasyonun gerçekleşmesi için, yoga ücretinin ödenmesi gerekmektedir.

* Yoga Kamp ve Konaklama Ücretine ulaşım dahil değildir. Ulaşım katılımcılara aittir.

* Katılım sayısı sınırlıdır.

Yoga Kamp Ücreti: 06-09 Ekim  tarihleri arasında gerçekleşecek, yoga çalışmalarının ücreti kişi başı 490 TL olup, tüm yoga, nefes teknikleri ve meditasyon uygulamaları bu ücrete dahildir.

Erken Kayıt Avantajı ile Yoga Kamp Ücreti: 12 Ağustos Cuma gününe kadar yapılacak kayıtlarda, Yoga Kamp Ücreti 390 TL’dir.

Konaklama ücreti:

Yarım Pansiyon ya da Tam Pansiyon şeklinde iki seçenek mevcuttur.

Yarım Pansiyon:3 gece 4 gün için, Yarım Pansiyon kişi başı toplam 360 TL’ dir. (2 ya da 3 kişilik odalarda). Yarım Pansiyon Konaklama ücretine sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahildir. Tüm içecekler ve öğle yemekleri ekstradır.

Tam Pansiyon: 3 gece 4 gün için, Tam Pansiyon kişi başı toplam 450 TL’dir. (2 ya da 3 kişilik odalarda). Tam Pansiyon Konaklama ücretine sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve akşam yemeği dahildir.

 • Tüm odalarda tuvalet ve duş bulunmaktadır.
 • Dileyenler konaklama ücretinin % 50’si tutarında ek ödeme yaparak çift kişilik odada tek kişi kalabilirler.
 • Kampa girişte odaya yerleşme saati 14.00 ve kamptan çıkışta odaları boşaltma saati öğlen 12.00’dir.
 • Rezervasyonlar ön kayıt yatırıldıktan sonra kesinleşmektedir..

Kampa Ulaşım:

 • Ulaşımla ilgili tercih ve ücret katılımcılara aittir. Kampa ulaşım için birkaç alternatif önerebiliriz.
 • Dileyen katılımcılar, kendi özel araçlarıyla ya da otobüs kullanarak kampa rahatlıkla ulaşabilirler.
 • İstanbul’dan gelecek katılımcılar, Yenikapı- Bandırma İDO Feribotu’nu kullanabilirler. Feribot sonrasında, özel minibüslerle kampa ulaşım sağlanmaktadır. Eğer bu yoldan gelmek istiyorsanız, kamp akışına uygun gelebilmek ve dönebilmek adına, kayıt sırasında biletinizi almadan lütfen eğitmenlerden feribot saati konusunda bilgi alınız.

Kendi araçlarıyla gelmek isteyenler:  Endes Kamp’a, Akçay’a 4 km uzaklıkta bulunan Zeytinli kasabasına geldikten sonra, Kazdağı Milli Parkı girişini takip ederek, 2 km sonra Mehmetalan köyüne ulaşabilirler. Köyden sonra Zeytinli Çayı kıyısındaki kampımızda sizi karşılıyoruz.http://www.endeskamp.com

Yenikapı- Bandırma İDO Feribotla: Bandırma’ya feribotla gelenler için ise özel minibüslerle direkt kampa ulaşmak mümkündür. Bandırma’dan kampa ulaşım yaklaşık 3 saat sürmektedir. Bilgi için: http://www.balturvip.com

Otobüs ile: Otobüs ile Akçay Otogarı’na gelenlerEndes Kamp’a ait araçlar ile karşılanarak, kampa transferi sağlanacaktır. Endes Kamp ile iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Bilgiler

 • Ders içeriği ile ilgili her türlü sorunuz için barakayoga@gmail.comadresine e-posta atabilirsiniz.
 • İlk ve son gün için ders saatleri, kampa varışlar ve kamptan ayrılış saatlerine göre değişebilir.
 • Erken ödemelerde/ önkayıtlarda para iadesi yapılmaz. Kamp eğitmenler tarafından iptal edildiğinde, ücret iade edilir. Aksi takdirde iade yapılmamaktadır.
 • BİLGİ VE KAYIT İÇİN: 

  EMAİL: BARAKAYOGA@GMAİL.COM/

  TELEFON: 0554 404 34 34- 0537 648 71 79

 

Ekim Kazdağları Tatil Programı:

06 Ekim Perşembe
17.30- 18.00 Tanışma & Sohbet
18.00 – 19.00 Yoga
19.00-20.00 Akşam Yemeği

07 Ekim Cuma
8:00 – 09:30 Yoga
09.30- 10.30 Kahvaltı
10.30- 18.00 Serbest Zaman
18.00– 19.00 Yoga
19.00- 20.00 Akşam Yemeği

08 Ekim Cumartesi
8:00 – 09:30 Yoga
09.30- 10.30 Kahvaltı
10.30- 18.00 Serbest Zaman
18.00– 19.00 Yoga
19.00- 20.00 Akşam Yemeği

09 Ekim Pazar
8:00 – 09:30 Yoga
09.30-10.30 Kahvaltı
12:00 Check out & serbest zaman

 

Earlier Event: October 5
5 Ekim Müge & İpek- Marmari
Later Event: October 7
7 Ekim Mehtap & Şebnem- Keşan