Back to All Events

17 Ağutos Şeyma Özcan- Fethiye


Şeyma Özcan ile 17-21 Ağustos'ta Yeldeğirmeni Bungalow Evleri'nde ''4 Çakra'' Yoga Kampı!

17-21 Ağustos arasında Fethiye'nin en eski ve güzel yerleşim yerlerinden biri olan Kayaköy'de yer alan Yeldeğirmeni Bungalow Evleri'nde, ilk 4 çakra üzerine çalışacağımız yoga ve meditasyon kampına davetlisiniz!

Sabahları güne hazırlayan, eklemleri yumuşakça açıp bedeni canlandıran vinyasa (akış) yoga & nefes, akşamları derin açılma ve gevşeme sağlayan yin yoga & meditasyon dersleri yapacağımız kampımız, her seviyeden katılımcıya açıktır. Şayet herhangi bir sağlık sorununuz varsa öncelikle doktorunuza sonra da Şeyma Hoca'ya danışmalısınız. 

Çakralar bedenimizdeki çok güçlü enerji merkezleridir, ne kadar sağlıklı ve dengeli çalışıyorlarsa biz de o kadar dengeli, sağlıklı ve 'merkezimizde' hissederiz. Kampın amacı, harika bir doğanın içinde, toprağın, havanın, suyun, ağaçların, kuşların ve çiçeklerin gücünden de yararlanarak katılımcıların çakralar ve çalışma prensipleri, her bir çakranın hangi ruhsal ve fiziksel temaya karşılık geldiği ve nasıl dengelenebileceği konusunda farkındalık yaratmaktır. Bu doğrultuda tüm dersler, birbiriyle bir bütünlük içinde ilerleyecektir, dersler içerisinde sohbetlere de yer verilerek bir paylaşım ortamı yaratılacaktır. 

Günlük Program
17 Ağustos Çarşamba akşam dersiyle başlayacak olan kamp, 21 Ağustos Pazar sabah dersiyle sona erecek ve toplam 8 dersi içerecektir. 
17 Ağustos Çarşamba
12.00 Otele varış, yerleşme & tanışma
18.30-20.00 Yin Yoga & Meditasyon
20.00 Akşam Yemeği
18, 19, 20 Ağustos Perşembe-Cuma-Cumartesi
8.00-9.30 Vinyasa Yoga & Nefes
9.30 Kahvaltı 
18.30-20.00 Yin Yoga & Meditasyon
20.00 Akşam Yemeği
21 Ağustos Pazar
8.00-9.30 Vinyasa Yoga & Nefes
9.30 Kahvaltı 
12.00 Otelden ayrılış

Yeldeğirmeni Bungalow Evleri
Fethiye Kayaköy'de, büyülü bir doğanın içinde bulunan Yeldeğirmeni Bungalow Evleri, yeşilliklerin içinde doğaya zarar vermeden yapılmış 25 bungalowdan oluşuyor. 4 Yıldız standartlarına uygun olan bungalowlar sedir ağacından yapılmış. Bahçesinde hayvanat bahçesi bulunan nadir otellerden biri. Özel yapılmış, konforlu ve geniş bir yoga stüdyosu bulunan mekan, özellikle yoga-meditasyon kampları & inzivaları için tercih ediliyor. Gemiler Koyu'na 6 km, Ölüdeniz'e 5 km mesafede. Yaz sıcağında aşağısı kavrulurken yerden yaklaşık 900 metre yükseklikte bulunan Kayaköy her zaman daha serin ve esintili bir yer. Hemen serinlemek isteyenler için bahçesinde bir havuzu var, orman içinden 45 dakikalık çok keyifli bir yürüyüşle Soğuksu Plajı'na ulaşmak mümkün.

Yeterli sayı toplandığında, tekne turu, yamaç paraşütü, dalış, jeep safari gibi keyifli ve heyecanlı aktiviteleri, otelin organizasyonu aracılığıyla yapabilmek mümkün. Mekanla ilgili daha detaylı bilgi için:www.yeldegirmenibungalow.com 
Yarım pansiyon hizmet veren otelde sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri, doğal, taze ve mevsiminde malzemelerle, vejeteryan beslenme prensipleri doğrultusunda sevgiyle hazırlanıyor ve özenle sunuluyor. 

Yoga Dersleri Ücreti
Toplam 8 yoga dersine katılım ücreti 500TL'dir. Rezervasyonunuzun kesinleşebilmesi için, aşağıdaki hesap numarasına 200TL kapora ödemesi yapılması gerekmektedir. Lütfen ödemeyi yaptıktan sonra seymaya@gmail.com adresine dekontu gönderiniz. 
Şeyma Özcan
Garanti Bankası Kurtulus Subesi
Hesap No 6690539, Şube Kodu 226
iban TR170006200022600006690539

Konaklama Ücreti
İki kişilik odalarda kişi başı gecelik yarım pansiyon, sabah kahvaltısı & akşam yemeği açık büfe, gün boyu çay ve bitki çayları dahil konaklama ücreti 150TL'dır. Rezervasyonunuzun kesinleşebilmesi için Haziran sonuna kadar en az bir gecelik konaklama bedelinin Yeldeğirmeni Bungalow Evleri'ne ödenmesi gerekmektedir. Lütfen 0(535)5748605'ten Yasemin Kizen'i arayınız veya kizenyasemin@hotmail.com'a email gönderiniz. 

Ulaşım
Ulaşım masrafları tamamen katılımcılara aittir. Dalaman Havaalanı'ndan Havaş servisi ile Fethiye Otogar'a gelmek, otogar çıkışında Carrefour önünden Kayaköy dolmuşlarına binmek ve köy meydanında inip 2 dakika yürüme mesafesi ile otele ulaşmak mümkün. Veya isteyenler otobüsle gelebilirler.
İstenirse Fethiye Otogar'dan taksi ile de otele gelebilmek mümkün. Tanıdık bir taksi ayarlayabilmek ve otele 40TL tutan taksi ücretini paylaşabilmek mümkün. Taksi bir seferde 6 kişi alabiliyor. Lütfen ulaşımla ilgili sorularınız için yine 0(535)5748605'ten Yasemin Kizen'i arayınız. Eğer gelmekte kararlıysanız, hemen uçak biletlerini almanızı öneririz çünkü biliyorsunuz gittikçe pahalanıyor. 
Lütfen sorularınız ve kaydolmak için Şeyma Özcan'a email gönderiniz seymaya@gmail.com
Bu güzel kampta görüşmek üzere! 

Gelirken Mutlaka Yanınıza Alın
Katılımcıların kendi yoga matlarını getirmeleri, yanlarına derslerde kullanmak üzere meditasyonlar için küçük bir yastık, küçük bir şal veya battaniye ve yoga derslerinde giymek üzere rahat kıyafetler almaları gerekmektedir. Ayrıca, mayonuzu, güneş koruyucunuzu, deniz havlunuzu & terliğinizi ve yürüyüş yapmak için yürüyüş ayakkabınızı da yanınıza almayı unutmayın. 

Earlier Event: August 17
17 Ağustos Melis & Sinem- Fethiye
Later Event: August 18
18 Ağustos Zuhal Özyurt- Karaburun