Back to All Events

7 Ekim Mehtap & Şebnem- Keşan


Sabahın serinliğinde başlayacağız dinamik yoga akışlarına. Her bir dersin etrafında kurulduğu bir tema ve o temayı destekleyen pozların sunduklarıyla güçlenen, açılan, esneyen bir derinliğe varacağız. 
İlk gün kalça açıcılar; her bir adımda incelip derinleşen, kaçıp sakladıklarımızı yüzeye çıkartan bir hal
İkinci gün el dengeleri, baş duruşu; güçden, açıklıktan cesarete yolculuk, düşme korkusu, başaramama korkusuna yakınlaşma
Üçüncü gün kalp açıcılar; hafifleyen bedenin gelene samimiyetle, kendi merkezinden iki yönlü bir kabul ile yaklaşımı 
Akşam günü uğurlarken günün temasında derinleşecek yoga, pranayama ve meditasyon, kundalini yoga pratikleri olacak. Görünenin ötesine, görünmeyene taşınmak için. Renkli, danslı ateş başı paylaşımlı sohbetli geceler de sürprizlerimiz olacak.
Her bir ders workshop tadında yoğun paylaşımla gerçekleşecek ve bedeninizle ilişkinizi inceleyebileceğiniz bir kıvamda birlikte hareket edebilmeye, samimiyete alan tanıyacak..
Kendinizi sabah erken uyanıp pratik yapmaya, öğlen denizde serinlemeye, akşamüstü güneş batışında yogaya, gece ateş etrafında sohbete hazırlayın.

Yanınızda gelirken..
Yoga matı, yoga için rahat kıyafetler, bir şal, savasana için bir örtü, el feneri, mayo, güneş kremi, havlu ve en önemlisi... Açık bir kalp.. Paylaşmaya, esnemeye, alan açmaya...

Programın detaylarını katılımcılarla paylaşıyor olacağız. Özetle her sabah ve akşam en az 1,5 saat sürecek yoga dersleri ve akşamları ilhamla paylaşılan ateş başı sohbet ve danslar olacak. Programımız Cuma öğlen başlayıp Pazar akşamı sonlanacak. Dileyenler ekstra bir ücret ödemeden pazar gecesi de konaklayabilecek.

Konaklama ve Ulaşım:
Badem Han, Çeltik Köyü, Keşan https://www.facebook.com/bademhancom 

İstanbul’dan kendi aracınızla geliyorsanız, Tekirdağ üzerinden Keşan’a ulaştıktan sonra Mecidiye Yolu’ndan Erikli-Yayla istikametinde devam ediyorsunuz. Çeltik, Dişbudak’tan sonraki köy, tabelayı kaçırmayın. 

Otobüs ile; Erikli-Yayla’ya giden otobüsler (İstanbul Seyahat, Keşan Birlik) Çeltik Köyü girişinde indiriyor. Eğer Keşan’a kadar giden otobüslere binerseniz (Pamukkale Turizm), oradan Erikli minibüsleri ile Çeltik girişine gidebilirsiniz. Köy girişinden Badem Han’a yürümek 10 dakika sürüyor. 

Ücret :
2 gece 3 gün taş ev odalarında konaklama (2 ya da üç kişilik)
Kahvaltı, akşam yemekleri, öğlen börek, meyve gibi atıştırmalıklar, bitkisel çaylar
Bütün yoga, meditasyon seansları ve atölyeler dahil
Kişi başı 600 TL. (Nakit ödeme kabul ediliyor )
Çadırda konaklamak isterseniz ayrıca belirtiniz.

Rezervasyon için 25 Temmuz’a kadar 150 TL kapora yatırılması gerekmektedir. İptal halinde kaporayı iade edemiyoruz.

Erken Ödeme: 20 Temmuz’a kadar ödeme yaparsanız 550 TL.

İletişim : 
sebnema@gmail.com
05424066617
05309622188

 

Earlier Event: October 6
6 Ekim Devrim & Ece - Kazdağları