Back to All Events

1 Eylül Asiye Sunar- KuşadasıHadi Kutsal Kadının Keşfine çıkalım... 

1,2,3,4 Eylül 2016 Kuşadası'nda 3 Gece 4 gün konaklamalı olacaktır. 

KOLAYLAŞTIRICI VE YOGA EĞİTMENİ: Asiye SUNAR

Yoga ve meditasyon çalışmalarının içeriği: 
Kutsal kadını keşfe çıkıyoruz, kendimizle yakınlaşacağız belki de çok derinlerde gizlenmiş kadınlarımıza ulaşacağız. Teori ve uygulamalar dişi enerjinin aktivasyonu üzerine çalışmaktadır. İçsel gücü ve uyumu geliştirip, negatif duyguları ve stresi olumlu enerjilere dönüştürüleceği meditasyon uygulamaları, bedendeki refleks noktalar üzerinde çalışarak zihnin ve bedenin uyumlanması, dişi ve eril enerjinin şifalanma çalışmaları yapılacaktır.
Yapılacak pratikler çemberdeki özgünlük ve özgürlüğümüzü desteklemeyi hedefler. Beden ve zihnin açıklığı, dengesi ile çemberlerimizde bu pratiklerin nimetlerini, şifalarını toplayacağız. 

"Doğanın dişi ve eril enerjileri süreklilikle uyma ve dengeye doğru hareket eder." 
Kadınlığımız üzerine çalışıp erkeğimizle uyumlanmanın keyfini süreceğiz ... 

Kız kardeşlerimizle biraradalığı desteklemek amacı ile mekanda konaklama hediye edilmektedir. ücretlendirme eğitim ve yemek gereçleri içindir.

KATILIM ÜCRETİ: 500 TL
Ön ödeme: 150 TL. 25 Ağustos perşembe gününe kadar ön ödeme yapılarak kayıt kesinleştirilmelidir. Katılımcı sayısına göre, gerekli hazırlık ve düzenlemelerin yapılabilmesi için zorunludur. İptal durumunda geri ödeme yapılmamaktadır. 
Mekanda konaklama katılımcılara hediye edilmektedir. Kuşadası'nda yaşayanlar kendi evlerinde kalabilirler veya şehir dışından katılanlar arzu edenlerse uygun ücretli otel seçeneği sunulacaktır. Mekan dışında konaklayanlar çalışma ve dinlenme saatlerince grupla olmaları gereklidir. 7:15- 21:30 Arası.
Mekanda konaklaya bilecek kişi sayısı 8, kabul edilecek katılımcı sayısı 12 dir. 
KAHVALTI VE YEMEK : Kendi yemeklerimizi kendimiz hazırlayacağız. Mekanda sunulan yemek ve içecek gereksinimleri ücrete dahildir. 
Ege'nin taze ve lezzetli sebze ve meyvelerinden oluşan vejetaryen menüler olacaktır. 

1 Eylül perşembe saat 16:00 ya kadar giriş yapılmalıdır. 17:00 akşam yemeği, Saat 18:30 da ilk çemberimizi kuracağız. 4 Eylül pazar 16:00 da Kapanışı yapacağız.

GÜNLÜK PROGRAM
7:15 Günaydın, 7:15-9:00 Arasında Dengeli Sessizlik uygulanacaktır.
7:30-9:00 Meditasyon ve Yoga pratiği
9:30- 10:30 Kahvaltı 
11:00- 12:00 Dişi enerji teorik ve pratik uygulamalar
12:00 -18:00 Adanın keyfini çıkar; Dinlenme, yemek, deniz, güneş, orman ... Kısaca doğa ve birbirimizle kucaklaşma. ( bazı pratik bilgi ve uygulamalar bu zaman zarfına iliştirilmiştir.)
18:30-21:30 Kutsal Kadın Çemberi
22:30 Dinlenme ve İyi Uykular

Kamp koşulları ve ulaşım detaylı bilgi ve sorularınız için iletişim; metisyoga@gmail.com
Yer : Metis Yoga Kuşadası / Aydın
ASİYE SUNAR hakkında bilgi edinmek için : www.asiyesunar.com