Back to All Events

12 Eylül Şeyma Özcan- Datça


Şeyma Özcan İLE 12-16 Eylül'de Datça Hayıtbükü'nde Yoga & Meditasyon Kampı!
Kurban Bayramı Tatili'nde Datça' nın Mesudiye Köyü'nün en güzel koylarından birinde yer alan denize sıfır Hayıtbükü Ahşap Evleri'nde buluşuyor, harika bir tatili yoga ile birleştiriyoruz!
Şayet herhangi bir sağlık sorununuz varsa öncelikle doktorunuza sonra da Şeyma Hoca'ya danışmalısınız. 
Kampın amacı, harika bir doğanın içinde, toprağın, masmavi bir denizin, havanın, suyun, ağaçların, kuşların ve çiçeklerin gücünden de yararlanarak, yaşadığımız bu zor günlerde hep birlikte yeniden bedeni, nefesi ve içimizdeki hayatı hatırlamaktır. Bu doğrultuda tüm dersler, birbiriyle bir bütünlük içinde ilerleyecektir, dersler içerisinde sohbetlere de yer verilerek bir paylaşım ortamı yaratılacaktır. Zira yoga & meditasyon bizlere tamamen kişisel bir araştırma alanı sunar, amaç herkesin bu alanda kendi bulduklarının eşsizliğinin tadına varabilmesi için güvenli bir ortam yaratmaktır.
Günlük Program
12 Eylül Pazartesi akşam dersiyle başlayacak olan kamp, 16 Eylül Cuma sabah dersiyle sona erecek ve toplam 8 dersi içerecektir. 
12 Eylül Pazartesi
12.00 Otele varış, yerleşme & tanışma
18.30-20.00 Yin Yoga & Meditasyon
20.00 Akşam Yemeği
13, 14, 15 Eylül Salı, Çarşamba, Perşembe
8.00-9.30 Vinyasa Yoga & Nefes
9.30 Kahvaltı 
18.30-20.00 Yin Yoga & Meditasyon
20.00 Akşam Yemeği
16 Eylül Cuma
8.00-9.30 Vinyasa Yoga & Nefes
9.30 Kahvaltı 
12.00 Otelden ayrılış
Hayıtbükü Ahşap Evleri
Hayıtbükü Ahşap Evleri, Hayıtbükü Koyu'nda ahşap ve taş evlerden oluşmakta ve 15 dönüm arazi üzerine kurulu agro turizm konseptinde faaliyet göstermektedir. Her odanın müstakil 700 metrekare bahçesi olup misafirler bahçeden yerli tohumlardan üretilmiş sebze ve meyveleri kendileri toplayıp yiyebilmekte ve tarım konusunda da bilgi sahibi olabilmektedirler.

Yoga salonu, yaz kış kullanıma müsait olup içeriye ışık almasına karşın kötü hava koşullarından etkilenmeyecek şekilde; tavanı ve kenarları bambu, tabanı ahşap ve doğal malzemelerden inşa edilmiştir. Yoga salonu içerisinde yoga matları, bloklar kemerler ve yastık çeşitleri gibi yoga malzemeleri hazır bulunmaktadır.

Yarım pansiyon hizmet veren otelde sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri, doğal, taze ve mevsiminde malzemelerle, vejeteryan beslenme prensipleri doğrultusunda sevgiyle hazırlanmakta ve özenle sunulmaktadır.
Mekanla ilgili daha detaylı bilgi almak ve yöreyi tanımak için lütfen web sitesini inceleyin: www.hayitbuku.com.tr 
Yoga Dersleri Ücreti
Toplam 8 yoga dersine katılım ücreti 500TL'dir. Rezervasyonunuzun kesinleşebilmesi için, aşağıdaki hesap numarasına 200TL kapora ödemesi yapılması gerekmektedir. Lütfen ödemeyi yaptıktan sonra seymaya@gmail.com adresine dekontu gönderiniz. 
Şeyma Özcan
Garanti Bankası Kurtulus Subesi
Hesap No 6690539, Şube Kodu 226
iban TR170006200022600006690539
Konaklama Ücreti
İki kişilik odalarda kişi başı gecelik yarım pansiyon, sabah kahvaltısı & akşam yemeği açık büfe, kahvaltı ve akşam yemeği sonrası birer Türk kahvesi ikramı, gün boyu çay ve bitki çayları dahil konaklama ücreti 180TL'dır. Eğer odalarda 3 kişi kalınırsa gecelik ücret 150TL'dir. Rezervasyonunuzun kesinleşebilmesi için en kısa zamanda en az bir gecelik konaklama bedelinin Hayıtbükü Ahşap Evleri'ne ödenmesi gerekmektedir. Lütfen 0(532)5070106'dan Hakkı Bey'i arayınız veya info@hayitbuku.com.tr ye email gönderiniz. 
Ulaşım
Ulaşım masrafları tamamen katılımcılara aittir. Mekanın web sitesininhttp://www.hayitbuku.com.tr/tr/iletisim sayfasında detaylar yer almaktadır. Ulaşımla ilgili sorularınız için lütfen doğrudan mekanı arayınız. 
Lütfen sorularınız ve kaydolmak için Şeyma Özcan'a email gönderiniz seymaya@gmail.com
Bu güzel kampta görüşmek üzere! 
Gelirken Mutlaka Yanınıza Alın
Mekanda yoga mat bulunuyor ama katılımcılar isterlerse kendi yoga matlarını getirebilirler. Yanınıza, derslerde kullanmak için küçük bir şal veya battaniye ve yoga derslerinde giymek üzere rahat kıyafetler; ayrıca mayonuzu, güneş koruyucunuzu, deniz havlunuzu & terliğinizi ve yürüyüş yapmak için yürüyüş ayakkabınızı da yanınıza almayı unutmayın. 

Earlier Event: September 11
11 Eylül Özgecan Tapa- Antalya (dans)
Later Event: September 14
14 Eylül Yöntem Yurtsever- Datça