Back to All Events

15 Eylül ReTREAT yourSELF! - Ölüdeniz


 

Yaz biterken tazelenmeye, kışa hazırlanmaya ve yeni niyetlere doğru bir mola vereceğiz birlikte.

Etkinlik programı, yine konusunda en iyi eğitmenlerle harika workshoplardan oluşuyor. Daha uzun derslerde, daha ayrıntılı çalışacağız, her bir dersin size, içinize şifa, niyetlerinize cevap olmasını umuyoruz.

Nikki Costello ile yoga yaparak güne başlayacağız, Petros Haffenrichter ile yoga yaparak bitireceğiz, Deniz Özbagan ile “Psoas’da Derinleşme”, Mey Elbi ile Vinyasa derslerinde ters duruşlar, arkaya eğilmeler, Ray Rizzo ile hatha yoga, Funda Battle ile somatic deneyimler, Ralph Willman ile Aile Dizimi ve Yeşim Cimcoz ile Yazı Terapisi, Judith Liebermann ile Masal terapisi derken Hint dansı öğreneceğiz, Ray ile müzik, şiir, meditasyon dolu bir akşam geçireceğiz.

Beraber geçireceğimiz bu dört günde, her anın size özel olacağı bir program hazırladık.

Ölüdeniz’de, Akdenizin ruhunuzu ısıtacak renkleri, tatlı kokuları ve güzellikleriyle çevrili Lykia Liberty’nin komforlu odalarında, muhteşem manzaralara karşı rahatlayacağız. Sayısız çeşitte lezzetli yemeklerle kendimizi besleyeceğiz, bedenimizi Türkiye’nin en iyi Spa merkezlerinden Sanitas’ın uzman ellerine bırakacağız. Günün devamını ise kendimizi Akdeniz’in turkuaz mavi sularına bırakarak ve yenilenerek getireceğiz. Lykia yolunda yürüyüş yapacağız, ışık ülkesinde bir de kendi izimizi bırakacağız.

Hep hatırlayacağınız ve geri dönmek isteyeceğiniz bir dört gün hazırlıyoruz size. Kendinize bu hediyeyi verin ve bizimle birlikte yeni, özel bir Dream macerasına katılın. Bakalım kendimizi daha çok sevdikçe ve kendimize değer verdikçe hayatımızda neler değişecek. Macera başlasın

Earlier Event: September 14
14 Eylül Erdoğan Yenice- Fethiye
Later Event: September 24
24 Eylül Aylin Oğuz- Gümüldür