Back to All Events

19 Ekim Yogakioo Fest- İstanbul


Eğitmenler

Aggeliki Tzika, Can Azizoğlu, Çetin Çetintaş, Devrim Akkaya, Filippos Lazaridis, Kerim Knight, Özgür Çelebi, Serra Sağra, Tanseli Yılmaz, Tuğçe İnam, Yiğit Zırtıloğlu, YogaJournal, Yeşim Sezgin, Zeynep Çelen

Tarihlerinizi şimdiden ayarlayın! Süprizlerle dolu Ekim YogaKioo Festivalinin programı çok yakında!

 

1. Gün Perşembe
12:00 – 13:30 Çetin Çetintaş – Yoga Asana
12:00 – 13:30 Serra Sagra – Yoga Asana
13:30 – 15:00 Aggeliki Tzika – The Moon Flow
13:30 – 15:00 Yiğit Zırtıloğlu – Örgü Meditasyonu (Doğudaki Çoçuklara)
15:00 – 16:00 Çay Saati
16:00 – 18:00 YogaJournal – Yazı Atölyesi
16:00 – 18:00 Filippos – Multy Style Flow
18:00 – 19:00 Akşam Yemeği
20:00 – 21:00 Filippos – Söyleşi
21:00 – 22:00 Çay Saati

2. Gün Cuma
07:00 – 08:00 Çetin Çetintaş – Meditasyon
08:00 – 09:30 Yiğit Zırtıloğlu – Yoga Asana
08:00 – 09:30 Serra Sagra – Pranayama
09:30 – 11:00 Kahvaltı
12:00 – 13:30 Filippos Lazaridis – Ground Your Asana
12:00 – 13:30 Tanseli Yılmaz – Şamanik Çalışma
13:30 – 15:00 Tuğçe İnam – Yoga Asana
13:30 – 15:30 YogaJournal – Yazı Atölyesi
15:00 – 16:00 Çay Saati
16:00 – 18:00 Yeşim Sezgin – Mandala Atölyesi
16:00 – 18:00 Can Azizoğlu – Sevginin Şifasını Bulmak (Asana ve Meditasyon çalışmasıdır.)
18:00 – 19:00 Akşam Yemeği
20:00 – 21:00 Tanseli Yılmaz – Şamanik Çalışma
21:00 – 22:00 Çay Saati

3. Gün Cumartesi
07:00 – 08:00 Devrim Akkaya – Meditasyon
08:00 – 09:30 Serra Sagra – Pranayama
08:00 – 09:30 Yiğit Zırtıloğlu – Yoga Asana
09:30 – 11:00 Kahvaltı
12:00 – 13:30 Devrim Akkaya – Yin Yoga
12:00 – 13:30 YogaJournal – Yazı Atölyesi
13:30 – 15:00 Zeynep Çelen – Freedom Style
13:30 – 15:00 Kerim Knight – Yoga Fotoğraflama Atölyesi
15:00 – 16:00 Çay Saati
16:00 – 18:00 Cetin Cetintas – Shiva: The Destroyer
16:00 – 18:00 Özgür Çelebi – the Light in Darkness
18:00 – 19:00 Akşam Yemeği
20:00 – 21:00 Can Azizoğlu & Çetin Çetintaş – Kirtan
21:00 – 22:00 Çay Saati

4. Gün Pazar
07:00 – 08:00 Can Azizoğlu – Mantra Meditasyonu
08:00 – 09:30 Zeynep Çelen – Freedom Style
08:00 – 09:30 Filippos Lazaridis – Beyond the Body
09:30 – 11:00 Kahvaltı
12:00 – 13:30 Kerim Knight – Yoga Fotoğraflama Atölyesi
12:00 – 13:30 Tuğçe İnam – Yoga Asana
13:30 – 15:30 Aggeliki – Boost Your Prana
13:30 – 15:30 Cetin Cetintas – Indra: Light of Lightning
15:00 – 16:00 Çay Saati
16:00 – 18:00 Yiğit Zırtıloğlu – Yoga Asana
16:00 – 18:00 Devrim Akkaya – Meridyenler

Earlier Event: October 19
19 Ekim Filiz&Duygu- Fethiye
Later Event: October 21
21 Ekim Yasemin&Ayla- Yedigöller