Back to All Events

29 Nisan Elif&Barış- Kıbrıs


Dolu dolu geçecek bu iki günde sizin için şöyle bir program hazıladık:

---29 Nisan Cumartesi

Sabah 10:00 - 12:30

Barış İşcan ile Yoğun Pratik
*** Her seviyeye açık olduğunu söylemeliyim. Barış öyle bir akışla sizi hazırıyor ki şaşırmaya hazır olun. Hem biraz yapsanız yeter :) Biraz, hiçten çoktur... Şaşırmak ve olmazın olduğunu deneyimlemek ise çok büyülü!

Öğleden sonra 14:30 - 17:00

Elif İşcan ile Vahşi Ruh
*** Masalların iyileştirici dünyasına yoga ile bakacağımız temel pratikler ve La Loba - Kurt Kadın, La Huesera - Kemik Kadın ile yeniden diriliş öykümüze ilham bulmak, unutulmaya yüz tutmuş kemikleri toplamak için buluşcağız.

-----30 Nisan Pazar

Sabah 10:00 - 12:30

Barış İşcan ile Yoğun Pratik / Herkes seviyeye açık
*** Her bir dersi birbirinden farklı ve de zengin akışlar içeren Barış'la pratik yapmaya gelirken bedeninizden önce zihninizin esnek olmasına özn gösterin. Beden nasıl olsa her seferinde biraz daha esniyor, güçleniyor. Peki ya mental olarak gelişmeye hazır mısınız?

Öğleden Sonra 14:30 - 17:00

Elif İşcan ile Vahşi Ruh
*** Kibritçi Kız ve Üç Altın Saç Teli masalları ile odaklanmayla fantezinin farkına, vahşi ruhu kaybetmenin dondurucu etkisine bakacağız. Bu atölyede sayılarla ilgili bir sürpriz de olabilir, benden söylemesi! 


Özlediğimiz dostlarımızla sıcacık bir buluşma, yepyeni tanışmalar ve heybemizde getirdiğimiz kıpkırrmızı ilhamları paylaşmak için geliyoruz....


Yer: Figen Bilge Body & Soul
Tüm Haftasonu Katılım bedeli: 400 TL (4 ders - 10 saat)
Tek Ders Katılım bedeli: 150TL (2,5 saat)

Rezervasyon ve Kayıt için
Figen Bilge
Gözem Soytürk Gökhan
Salih Gökhan

 

Etkinlik Sayfası