Back to All Events

17 Mayıs Özlem&Şerife&Şule&Vedat- AntalyaAdrasan’a gidipde o canım doğasından beslenmemek olmaz tabi. Bu yüzden şenliğimizin içeriğini dersler, atölyeler ve eğlenceli gezilerle renklendirdik. Birbirinden değerli hocalarla yoga ve qigong derslerini deneyimleme şansımız olacak. Yanı sıra Likya yolu güzergahında yürüyüş , Gelidonya feneri gezisi ve tekne gezisi ile yeşilin ve mavinin içine dalacağız. Adrasan sahilinde gün doğumu ve batımında etkinlikler ve yoga yapacağız. Masal ve arketip, aile dizimi, şifa çemberi , şifalı bitkiler bazı atölyelerimizin konusunu oluşturuyor.

Gelelim hocalara ve programımıza. Değerli bilgi ve deneyimlerini bizlerle paylaşacak olan hocalarımızdan Ayhan Güler’le hem qigong hem de atölye çalışması yapacağız. Konumuz ‘5 Element’ Ebru Özler Burkut ile yoga akış yapıp içimizdeki gücü hissedeceğiz. Hatun Çelebi ile mantraların şifalı gücünü ve kahkaha yogasının dönüştürücü etkisini deneyimleyeceğiz. Neslihan İskit ile yoga nidra (uyku yogası) yapıp huzur frekansında bedenimize ve ruhumuza şifa depolayacağız. Özlem Ataman ile yaratıcı, dönüştürücü canlandırıcı kundalini yoga yapıp, yaşam enerjimizin nasıl yükseldiğine şahit olacağız. Şerife Karahançer ile mudralı yoga dersleri ve ‘Duygusal Beden’ atölyemiz var. Şule Güneş hocamız ise yoga terapi ve yin yoga dersleriyle zihnimizi şefkatle dinlenmeye alıp, ruhumuza ve bedenimize sevginin gücünü yayacağız. Vedat Havlucu ile güç yogası yapıp, bedenimizin doğru yönlendirmeler ile aslında ne kadar güçlü ve kendini ifade etmeye hazır olduğunu deneyimleyeceğiz.

Programımız gün geçtikçe degerli hocalar ve atölyelerle daha da zenginleşecek. Detaylı ders akışı, tur ve atölye programını, atölye çalışmalarımızın detaylı açıklamalarını, konaklama, kayıt ve ulaşım bilgilerini de buradan çok yakında bilginize sunmuş olacağız.

Atölye derslerimizde;

*Ayhan Güler ile ‘5 Element’ atölyesi
*Kır çocukları ile 'Şifalı Bitkileri Tanıma ve Merhem/tentür Yapım Atölyeleri'
*Efe Elmas ve Sıla Topçam ile ‘Masal, Arketip ve Aşk’ atölyesi
*Orkun Aslan ile 'Aile sistemleri açılımı' grup çalışması

Kamp katılım ücreti tüm dersler, etkinlikler ve atölyeler dahil 2 ve 3 kişilik odalarda kişi başı 1250 TL’dir. Tek kişilik odalar için ücret farkı vardır. Tüm kampa katılamayacak olanlar aşağıdaki telefon numarasından arayarak bilgi sahibi olabilirler. 

Ücrete dahil olanlar:
2 ve 3 kişilik odalarda konaklama, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, tekne turunda öğlen yemeği, bütün dersler, atölyeler ve grup çalışmaları.

Ücrete dahil olmayanlar:
Kampa ulaşım giderleri ve her türlü kişisel harcamalar.

İletişim: 
0533 572 15 85
0533 367 07 80
info@izmirkarunayoga.com
www.izmirkarunayoga.com

Namaste.