Back to All Events

18 Mayıs Defne Suman- Şirince


Doğa içinde, yogaya özgü ilkeleri de hayatımıza dahil edebileceğimiz bir ortamda çalışmanın beden, can, zihin ve yaratıcılık üzerindeki etkilerini birebir gözleme imkanına sahip olacağız.

Hatha Yoga’nın alt dallarından biri olan Shadow Yoga sisteminde en az bir yıllık eğitimi tamamlamış öğrencilerin katılacağı bir yoga çalışması yapacağız. Uygulama, teori, felsefe ve  hayat ve insan ilişkilerinin yoga bakış açısından ele alınışı üzerinde duracağımız konulardan bir kaçı. Bu kamp, aynı serileri çalışan öğrencilerin hareket ve düşünce yapılarına derinlik ve incelik kazandırmak amacını da taşımaktadır. Doğa içinde, yogaya özgü ilkeleri de hayatımıza dahil edebileceğimiz bir ortamda çalışmanın beden, can, zihin ve yaratıcılık üzerindeki etkilerini birebir gözleme imkanına sahip olacağız.

18 Mayıs öğleden sonra Medrese’ye varış

18 Mayıs 17:00-19:00’de ilk çalışma

19-20 Mayıs günlerinde

8:00-11:00 arası Sabah çalışması
16:00-19:00 Akşam çalışması

21 Mayıs
8:00-11:00 Sabah çalışması

ve Medrese’den ayrılış

Konaklama, eğitim ve günde üç öğün yemek dahil: 575 TL

1 Nisan’a kadar kayıt yaptırana: 525 TL

(Ödeme aşamasına başvurunuz değerlendirildikten sonra geçilecektir. Başvurunuzun kabul edilmesi durumunda sizinle bu ve diğer detaylarla ilgili e-posta yoluyla bağlantıya geçilecektir.)

Başka sistemlerden gelen yoga öğrencileri katılım koşulları için Defne Suman’a info@defnesumanyoga.com adresinden ulaşabilirler.

Yanınızda yoga matı getiriniz.