Back to All Events

19 Mayıs Başak&Seçkin&Juno- DatçaProgram Şöyle; 
-- Ünlü Astrolog JUNO ile yazılarında kullandığı o şiirsel dili eşliğinde, bize insanın neden "Bir Umut Projesi" olduğunu anlatacağı iki workshop yapacak. Ayrıca bireysel çalışma yaptırmayı arzu edenler kendisinden özel astroloji seansı alabilecekler.

-- Seçkin Köknar hocamızın derin deneyimlerinden yola çıkarak hazırladığı programı ile Tai-Chi ve Chi Kung derslerinde omurga dengeleme çalışmaları yapacaksınız. Eşlerinizi de getirmeniz için harika bir sebep daha; belki Seçkin hoca bize kendini savunma teknikleri ile de bir ders yapacak. 

-- Başak Deepa Yüksel hocamızın bilimsel bilgilerden yola çıkarak verdiği derin bir enerjetik uygulama olan Yoga Terapi derslerinde fiziksel denge ve kuş sesleri eşliğinde gevşeme ağırlıklı yumuşak uygulamalar ve derin nefes çalışmaları yapacaksınız. Bedenimizi tanımak ve ihtiyaçlarını anlamamız için harika bir fırsat olacak. 

Yazarken bile yüzümde harika bir gülümseme oluştu :)
Gelelim detaylara.

Gideceğimiz yer Datça'nın el deymemiş bir koyu. KIzılbük. Geldiğinizde ve tesise girdiğinizde bahçenin büyüklüğüne ve güzelliğine inanamayacaksınız. Bizim dilimiz tutulmuştu ve kampı o yüzden burada yapmaya karar verdik. 

Kendisine ait kumsalını paylaştığı sadece bir işletme daha var ve çok sessiz. Deniz sevmeyenlere havuz seçeneği, hiç birisini sevmeyenler için ağaç altlarında rüzgarlı hamaklar var. Yemekleri kendileri yapıyorlar çok lezzetli herşey hepsi de yörede yetişen ürünler ve temiz.

Konaklamalar oda paylaşımlı olacak -tabi ki ayrı yataklarda- ahşap ve taş evlerde kalacağız. Hepsinin balkonu ya da verandası var :) 
Bir odada 2 kişi ya da 3 kişi kişi kalacak. Yeni birisiyle derinden tanışmak için de harika bir fırsat oluyor şahane dostluklar kuruluyor. Zaten hepi topu 3 gece. Yine de ben yalnız isterim diyen olursa tesis ile görüşüp bu dileğini Esra Hanım'a iletmeli.
Odalarda banyo, wc ve kimilerinde mutfak var. 

Ortalıkta tatlı tatlı dolaşan, tesisin tatlı dostları, kediler, köpekler ve kaplumbağalara da ayrıca bayılacağınıza eminiz. 

Kamp programımız genel olarak şöyle;
-- Meyve bitki çayı 
-- Sabah Yoga
-- Kahvaltı
-- Deniz, güneş, yürüyüş, masaj, isteyene Juno ile bireysel seanslar
-- Öğle yemeği
-- Akşam üzeri Juno ile workshop
-- Akşam Tai Chi
-- Geceler için yldız banyoları, isteyene sessizlik, istemeyene bol gülücüklü sohbetler, yeni dostluklar, bol oksijen, dalga sesleri.

Ücret detayları
En sevimsiz konu ama mecburuz :) 

Ücrete dahil olanlar; 
-- 3 gece konaklama
-- 12 saatlik workshop/derslerin ücreti
-- Sabah kuru yemiş, meyve, çay
-- Yoga sonrası açık büfe kahvaltı
-- Öğle yemeği
-- 5 çayı
-- Aksam yemeği
-- Gün boyu çay/ bitki çayları, meyve, kuru yemiş, sebilde su dahildir. Zaten yemekler o kadar doyurucu ki ekstralara ihtiyaç bile duymayacaksınız ama yine de atıştırmak isteyenler için ekledik. 
-- Hocamız Tuğba Aksın gelen çocuklarla yoga dersleri yapacak yani siz dersteyken çocuğunuzla ilgilenen birisi olacak. 

Planlı programlı olanlara fırsat 31 Ocağa kadar erken ödeme 800 TL + KDV
31 Ocak sonrası 1000TL + KDV

*Ücrete dahil olmayanlar;
Ulaşım ve Transfer ücretleri
Kampta masaj yapan birisi olacak dersler dışında kalan zamanlarda Juno günde iki kişiye astroloji seansı, Başak hocamız 2 kişiye bütünsel terapi seansı yapacak.
İsteğe bağlı oluşacak grup ile Seçkin hocamız kendini savunma teknikleri eğitimi verebilecek. 

Ulaşım ve Transfer
İstanbul'dan ve Ankara'dan gelecekler için Dalaman'a uşuş ardından tesisin bize ayarlayacağı 7 kişi alabilen araçlarla kampa kadar transfer. 7 kişi olunduğunda kişi başı ücret tahmini olarak 50-60 TL civarı. Uçak biletlerinizi önceden alırsanız rakamlar çok uygun oluyor. 18 i sabah uçuşlarını tercih edeceğiz.

Otobüs ile gelinmesi durumunda servisler Marmaris'ten de geçecek. İzmir'den de grup oluşması halinde transfer ayarlanabiliyor. Transfer ayarlamalarını konaklayacağımız yer yapacak biletinizi aldıktan sonra burayı aramalısınız. 


Ödeme ve bilgi almak için;

Kamp asistanı yani ben Tuğba------ 0-553-411-89-27 ------ den bana ulaşabilirsiniz. Çocuk yogası derslerini de ben vereceğim yani çocuklarınızı da getirin :) 

------- Mail adresimiz: 4gun3gece@gmail.com ------- 

Ödemeyi yaptıktan sonra bize mutlaka dekontunuzu mail atın ki yerinizi kesinleştirebilelim.

Ödeme hesap numarası: 
Garanti bankası TR65 0006 2000 2340 0006 6704 29 nolu ibana Başak Yüksel ismine. Ödeme yaparken "İsim soy isim ve Datça Kampı" diye lütfen belirtin ki diğer organizasyonlarla karışmasın. Mail atmayı aman unutmayın :)

Konaklama seçiminiz taş ev mi, ağaç ev mi? Kaç kişilik oda tercih ediyorsunuz gibi konular ve transfer yardımı için Datça Kızılbük Ahşap Evlerini aramalı ve tercihinizi, organizasyonu yapabilmeleri için onlara uçuş saatiniz ile birlikte bildirmelisiniz. Kızılbük ahşap evleri: (0252) 728 01 30
internet sitesi http://www.kizilbukahsapevleri.com/ fotoğraf galerisine mutlaka göz atın :)

Hocalarımızla ilgili detaylı bilgi almak için:
Juno: www.junoastrology.com
Seçkin: https://www.facebook.com/hseckink?fref=ts
Başak: https://www.facebook.com/basakyoga?fref=ts

Tüm detaylar böyle. Biz ve Kızılbük Ahşap Evleri tüm enerjimizi koyup size rüya gibi bir tatil yaşatmak niyetindeyiz. 

Ücreti fazla bulanlara oyunlu öneri: Mayıs'a kadar, bir şey satın alırken kendinize "Almasam da olur mu?" diye sormak, "Olur" dediğiniz şeyleri satın almamak ve sadece o paraları biriktirmek. Kamp ücretinden çok daha fazla olduklarını göreceksiniz. Tecrübeyle sabittir

Etkinlik Sayfası 

Earlier Event: May 19
19 Mayıs Banu Çadırcı- Edirne
Later Event: May 19
19 Mayıs Seçkin Çelebi-Çeşme