Back to All Events

19 Mayıs Banu Çadırcı- Edirne


Program detayı

19 Mayıs Cuma

Sabah otobüsle Kadıköy, Beşiktaş ve Taksim gibi merkezi noktalarda buluşup Edirne’ye doğru yola koyuluyoruz. Kısa bir çay molasından sonra Uzunköprü’ye varıyoruz. Aziz Yahya Kilisesini ziyaretin ardından dünyanın en uzun taş köprüsü olan ve beldeye adını  veren köprünün başında öğle yemeği yemek isteyenler veya köprüden yaya olarak geçmek isteyenlerin zamanı olacak. Edirne’ye devam ediyoruz. İlk durağımız olan Bulgar Ortodoks Kilisesi ziyareti sırasında Edirne’nin ne kadar kozmopolit olduğunu kavrıyor ve Kırkpınar Şenlikleri’nin düzenlendiği alana gidiyoruz. Burada Adalet Kulesi, Kanuni Köprüsü ve Osmanlı saray kalıntıları da görülüyor.

Banu Çadırcı ile 1 saat yoga dersi

Havanın kararmasıyla birlikte çok merkezi konumda olan mütevazi otelimize yerleşiyoruz. Akşam dileyenler için eski bir Edirne evindeki anlaşmalı meyhanemizde enfes bir menü var.

20 Mayıs Cumartesi

Kahvaltıdan sonra tam günlük Edirne turumuza çıkıyoruz. Edirne’de mutlaka görülmesi gereken Selimiye Camisi, Eski Cami, Üç Şerefeli Cami, Muradiye, Dar-üş-şifa, Büyük Sinagog, kiliseler, Makedonya Kulesi, köprüler, eski gar, Lozan anıtı, çarşılar ve bedestenler var.Büyük çoğunlukla yayan geziyoruz.

Banu Çadırcı ile 1 saat yoga dersi

Akşama dileyenler Meriç kıyısında köprü manzaralı anlaşmalı lokantamızda leziz bir menü alabilir.

21 Mayıs Pazar

Sabah erken bir kahvaltıdan sonra aracımızla hareket ediyoruz. Eğer dün vakit bulup ziyaret edemediğimiz eserler varsa onları ziyaret edip Kıyıköy’e doğru yol alıyoruz. Kıyıköy, Karadeniz sahilindeki mütevazi balık cennetlerimizden biri. Şu sıralar tam da kalkan zamanı. Öğle yemeği serbest. İsteyen balık yer, isteyen gezer bu şirin sahil kasabasında.

Banu Çadırcı ile 1 saat yoga dersi

Moladan sonra İstanbul’a doğru yola koyuluyoruz.

Butik otelde 2 gece oda-kahvaltı konaklama

Konforlu araçla programda belirtilen tur

Girişler, bağışlar, otoparklar, otoyollar, ikramlar

Tur boyu kulaklık

Cicerone rehberlik hizmeti

Zorunlu seyahat sigortası

Programa dahil olmayanlar

Öğle ve akşam yemekleri

Otelde alınan ekstra hizmetler

Özel harcamalar bahşişler

Çift kişilik odada kişi başı 625TL

Tek kişilik oda farkı 125TL

Banu Çadırcı ile 3 yoga dersi kişi başı 200TL

Tur için detaylı bilgi

https://www.cicerone.travel/edirne-yoga

0532 2453500