Back to All Events

19 Mayıs- Burcu&Tuğçe- FethiyeSiz asi kadınlar, Lilith’in kızları bu kamp sizin için, bizim için, sesimizi birbirimize duyurabilmemiz için, hikayelerimizi birbirimize anlatabilmemiz için, yalnız olmadığımızı, “birlikte” olduğumuzu hissedebilmemiz için, birbirimizin yaralarını nefesimizle üfleyebilmemiz için, birbirimizin mutluluğuna gülebilmemiz için, erkek egemen dünyada Shiva’nın yanında Shakti’nin varlığını hatırlayabilmemiz, hatırlatabilmemiz için, kızkardeşlik bağını örebilmemiz için...

“Anlayacaksınız ki hayat sizin nefesinizde. Başka hiçbir yerde, hiç bir şeyde değil. Hayatı siz kuracaksınız. Nefesinizi üfleyeceksiniz… Hayat… Nefesinizin yettiği kadar”

19-20-21 Mayıs; Lilith Camping, Kabak Koyu, Fethiye

Biz iki gezgin kadın; Burcu (gezgin yogini) ve Tuğçe(bilinmeyen rota) bu buluşmaya ön ayak oluyoruz. Yoga ve meditasyon, kadın öyküleri, söyleşiler, seyahat ile dolu dolu bir içerik planladık sizlerle paylaşmak için. Kamp programını kısa süre içerisinde paylaşacağız.

Kamp ücreti: ( 2 gece Konaklama + sabah ve akşam yemeği + yoga&meditasyon çalışmaları + söyleşiler&etkinlikler dahil, ulaşım size ait)

Bungalow = 400 TL kişi başı ( çift kişilik yataklarda arkadaşınız ile ya da tek kişilik yataklarda, odalar 2 ya da 3 kişilik ) / 
Sappho ve Frida: 1 çift kişilik 1 tek kişilik yatak
Emma, Virginia, Füruğ : 1 çift kişilik yatak
Rosa : 2 tek kişilik yatak

Vargo(çingene karavanı ) = 350 TL kişi başı ( çift kişilik yatakta 2 kişi / 4 adet )
Single = 350 TL kişi başı ( tek kişilik / 5 adet)
Çadırda = 330 TL kişi başı
Kendi çadırınızla 310 TL kişi başı

Ön kayıt ücreti : 200 TL
Kayıtlar 5 Mayıs tarihine kadar kesinleşecektir. 

**Kampa katılmak için daha önce yoga yapmış olmanıza gerek yok, deneyimlemek isteyin yeter. Yoga "birlik" olmamızı sağlayan bir araç, bu araç herkes için, unutmayın;) 

**Lütfen kendi yoga matınızı getirmeyi unutmayınız.

**Kabak Koyu'na ulaşımda sıkıntı yaşamamak için yürüyüş ayakkabısıyla ve çekçekli valiz yerine sırtçantası ile gelmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Sorularınız için:
burcu@gezginyogini.com / 0505 016 6199
tugce@bilinmeyenrota.com / 0544 347 4521

Biz kimiz ?
http://gezginyogini.com/burcu-tunca/ 
http://bilinmeyenrota.com/t-kimdir/

Earlier Event: May 19
19 Mayıs Seçkin Çelebi-Çeşme
Later Event: May 19
19 mayıs- Sümran Can- Datça