Back to All Events

14 Haziran Gül&Pınar- Kaz Dağlerıİlk gün, 14 Haziran günü 17.00 de bir araya gelip, tanışıp yoga yapacağız. Her sabah 8:00’de Gül Dirican ile Hatha Yoga, her akşam 18.00’de Pınar Üstün ile Yin Yoga ve Tao Vinyasa dersleri, ayrıca meditasyon, derin dinlenmeye yönelik uygulamalar olacak. 18 Haziran Pazar günü sabah yoga dersinden sonra kahvaltımızı yapıp kampı tamamlayacağız.

Gelirken yanınızda yoga matınızı, dinlenme pozunda üstünüzü örtmek için battaniye veya şalınızı, varsa yoga kemerinizi (yoksa, yüzmek için getirdiğiniz peştemal ya da çok narin ve esnek olmayan bir fular da aynı işi görecektir).

Dersler dışında, günün geri kalan zamanında kendinizi doğanın kucağına bırakın. Güzelce dinlenin, doğanın sesini dinleyin, yürüyüşler yapın, hemen yanı başımızdaki derenin harika suyunda yüzün. İster kendi köşenize çekilin, ister ordaki diğer tatlı canlar ile sosyalleşin. Dere kenarında, ateş başında hayata, yogaya dair sohbetler yapalım. Paylaştıkça büyüyelim. Unutmadan! Hızır Kamp’ın muhteşem mutfağından çıkan hem lezzetli hem de sağlıklı yemekler de cabası. :)

Tarih: 14-18 Haziran 2017
Yer: Hızır Kamp, Kaz dağları
Ücret: 650 TL. Kamp katılımının kesinleştirilebilmesi için 250 TL kapora yatırmanız gerekmektedir. Kaporanın iadesi yoktur.

Ücret sadece Yoga derslerini kapsamaktadır. Yol ve konaklama ücreti katılımcıya aittir.

Konaklama:

Konaklama seçeneklerini, ücretlerini Hızır Kamp'tan öğreniyor ve ödemeyi de onlara yapıyorsunuz .

http://hizirkamp.com/

Şimdiden yerinizi ayırtın!

Kayıt için bize ulaşın: gdirican@gmail.com veya pinarustunyoga@gmail.com
rogram:

14 Çarşamba: Varış, Tanışma, Akşam Dersi, Akşam Yemeği

15 Perşembe: Hatha Yoga, Kahvaltı, Serbest Zaman, Yin Yoga, Akşam Yemeği

16 Cuma: Hatha Yoga, Kahvaltı, Serbest Zaman, Yin Yoga, Akşam Yemeği

17 Cumartesi: Hatha Yoga, Kahvaltı, Serbest Zaman, Yin Yoga, Akşam Yemeği

18 Pazar: Sabah yoga dersi, Kahvaltı, Kucaklaşma