Back to All Events

25 Mayıs Bade Gül- Datça


Yoga yaparken kendimle ilişkimde dürüstleşme uygulamamdan, bedenimi eylem içinde hissetmekten, onun sınırlarını keşfetmekten ve uygulama sürecinde sınırların an an değiştiğini fark etmekten haz alıyorum. Yoga dersi verirken benim için kıymetli olanı paylaşmak beni büyütüyor, her an yeniden eğitiyor.
Şimdi mevsim baharla yaz arası, sizi bahardan yaza geçişin o şahane canlılığıyla sarmalanacağınız bir yoga kampına davet ediyorum. Gelin beraber hem yoga asana pratik edelim hem eğlenip sohbetlerle keyiflenelim, hem de dinlenelim.
Sabah 08:00-09:30 Asana Pratiği
Akşam 17:30-19:00 Asana Pratiği
Pratikler arası yüzmece, gülmece, gezmece ve can ne isterse ona akmalar...

25.05 Perşembe sabah başlayacağımız için 24.04 akşamüstü Datça'ya gitme niyetindeyiz, eğer birlikte seyahat edersek kalacağımız yere direk transfer ayarlayabiliriz.

Kızılbük Ahşap Evlerin'de kalacağız. Nerde derseniz Datça'nın Mesudiye Köyü-Kızılbük'te. 10 dönüm bahçe içinde, 9 ahşap ve 2 taş ev var, 70 m2 yoga için ugun salonu var, denize 2 dk yürüyüş mesafesinde. Burası Gabaklar yada Kabaklar koyu olarakta biliniyor. Hayıt Bükü'nün yan tarafı. Datça merkeze 20 km uzaklıkta. Tam pansiyon konaklama, 5 çayı, sabah yoga öncesi atıştırmalıklarımızla birlikte, 2-3-4-5 kişi paylaşımlı odalarda kişi başı sadece konaklama bedelimiz 140 TL/gün. Daha fazla bilgi için:www.kizilbukahsapevleri.com.

Sadece Yoga ders değeri 450 TL.

Kayıt için ozgen.saatcilar@gmail.com a mail atar mısınız? Yada direk FB-messenger dan da yazabilirsiniz.
Not: Katılım mininumum on kişi olduğundan, istekli olan canların irtibata geçip kaydını yaptırması şahhane olur.

Etkinlik Sayfası 

Earlier Event: May 24
24 Mayıs Şeyma Özcan- Antalya