Back to All Events

6 Mayıs Tuğba Ekler- İğneada


İstanbul'un yanı başındaki cennet Longoz Ormanları ve İğne Ada'ya Bukla Tur'la birlikte Mayıs ayında içinde bol bol yoga olan bir haftasonu kampı planladık..Tüm yoga dersleri her seviyeye açıktır. Hiç yoga yapmadıysanız bile katılabilirsiniz. 
Her türlü sorunuzu bana veya 0533 211 19 01 Tur Müdürü Serdar''a iletebilirsiniz.. 

Turumuzun detayları şöyle:

1. Gün: İSTANBUL, İĞNEADA, YOGA, BULANIK DERE LONGOZU, SAKA GÖLÜ

Sabah İstanbul’dan ayrılarak Tekirdağ istikametine doğru TEM yoluna giriyoruz. Yolda kahvaltı paketleriniz dağıtılıyor. Yaklaşık olarak 11.30 gibi kamp alanına varmış oluyoruz. Kamp alanına geldikten sonra çadırlarımızı kuruyoruz. Öğle yemeği öncesi Tuğba Ekler ile yoga seansına başlıyoruz. 1.5 saat sürecek bu yoga seansında yoga hocamız kendi stilinde bir yoga seansı verirken aynı zamanda kendi pratiğiniz için de yararlı bilgiler veriyor. Grubun seviyesine göre herkesin katılabileceği bir seans olacaktır. Yoga seansı ardından öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası yürüyüşe başlayacağımız yere kısa bir araç yolculuğu ile varıyoruz. Yürüyüşümüz yaklaşık 7 km sürecek olup; Bulanık Dere ve Longozu, Hamam Gölü ve Longozu, Saka Gölü Sahili ve Longozu, Bulanık Meşe Ormanı göreceklerimiz arasında. Yaklaşık 3 saat sürecek yürüyüş sonrası kamp alanına geri dönüyoruz. Akşam yemeğinden sonra ateş başında meditasyon uygulaması yapılacaktır.

2. Gün: YOGA & MEDİTASYON, ŞAHİN DERE, ERİKLİ GÖLÜ, İSTANBUL

Güne Tuğba Ekler’in meditasyon ve yoga seansıyla başlıyoruz. Daha sonra kahvaltı ve ardından çadırları topluyoruz. Çadırlar toplandıktan sonra rehber eşliğinde isteyenler yaklaşık 9 km’lik yürüyüş parkuruna katılabilir. Yürüyüşü yapacağımız alanda; Şahin Dere ve Longozu, Gaydaroz Longozu, Korfa Kazalı Meşe Ormanı, Efendi Dere ve Longozu, Erikli Gölü göreceğimiz yerler arasında. Yaklaşık 3 saat sürecek yürüyüşümüzün arasında öğle yemeğini alacağız. Yürüyüşümüz tamamlandıktan sonra İstanbul’a dönüşe geçiyoruz. İstanbul’a varış saati 20.30 olarak öngörülmüştür.

*Turumuzun fiyatına her şey dahildir. 

Tur fiyatı : 445 TL
Single Farkı : 50 TL
*Kredi kartına taksit imkanı vardır.


KONAKLAMA :
*Tamamen doğayla iç içe olmak adına çadırlarda kalacağız. 

*Çadırlarımız yağmur geçirmez, içine böcek ve sinek giremez.

2 kişilik çadırlarımızda 1 kişi,

3 kişilik çadırlarımızda 2 kişi,

4 kişilik çadırlarımızda 3 kişi konaklatıyoruz.

*Çadırlar tur firması tarafından tedarik edilecektir. 
*Yanınıza gelirken varsa yoga matınızı ve rahat kıyafetlerinizi getirebilirsiniz.
*Yürüyüş ve gezi de tura dahil olduğu için rahat bir yürüyüş ayakkabısı getirmeniz tavsiye edilir. 

T: +90 212 245 0635
F: +90 212 245 0814
Tatil Günleri: 05335537633 & 04646572055

Earlier Event: May 3
3 Mayıs Alex&Alexa- Kemer
Later Event: May 10
10 Mayıs Zuhal Ozyurt- Antalya