Back to All Events

2 Haziran Berivan&Naz- Kerpe


Berivan Aslan Sungur ve Naz Şarman ile Narköy’de Yoga Pratiği (2-4 Haziran 2017)

Narköy haftasonu kampımız her seviyeden katılımcıya uygundur.

Doğa içerisinde kendi doğamıza yakın bir haftasonu geçirmek için yola çıkacağımız bu kampta; birlikte yapacağımız yoga asana pratikleri dışında, size kendi kendinize uygulayabileceğiniz bedeninizi arındırmak, sağlıklı tutmak ve tek başınıza meditasyona oturabilmek için bazı temel teknikler öğreteceğiz. Niyetimiz tüm yaz dönemi boyunca uygulayacağınız bir pratiğin temelini beraber inşa etmek.

Yaptıracağımız asana (yoga pozları) pratiği, yin ve yangın iç içe geçtiği, her ikisinde de meditatifliğinin ön planda olduğu, her seviyenin uygulayabileceği bir çalışma olacak.

Program :
Cuma
17:30-19:00 : Hoşgeldiniz çemberi ve haftasonu boyunca yapılacak uygulamalar ve yoga içerisindeki yerleri üzerine bilgi aktarımı. 

Cumartesi
08:00-10:00 : Naz ve Berivan ile yin ve yang yoga asana pratiği
10:00-16:00 Kahvaltı sonrası dinlenme ve isteyenlere yönelik
rehber eşliğinde orman yürüyüşleri, ekim dikim ve süt sağımı aktiviteleri.
16:00-18:00 : Birkaç temel kriya (bedeni arındırma teknikleri), pranayama (nefes çalışması) ve çakra meditasyonu tekniğinin öğretilmesi ve tekniklerin deneyimlenmesi.

Pazar
08:00-10:00 Naz ve Berivan ile yin ve yang yoga asana pratiği ve pratiğe öğrenilen pranayama ve meditasyon tekniklerinin dahil edilmesi.
10:00- Kahvaltı sonrası dönüş için hazırlık

Gelirken yanınızda yoga matınızı, varsa bloğunuzu ve savasana pozunda (dinlenme) üstünüzü örtmek için battaniye veya şal getirmeyi unutmayın.

Tarih: 2-4 Haziran 2017
Yer: Narköy, Kandıra/Kocaeli
Ücret: 350 YTL

Kamp katılımının kesinleştirilebilmesi için 150 YTL kapora yatırmanız gerekmektedir. Kaporanın geri iadesi yoktur. Ücret sadece Yoga derslerini ve çalışmaları kapsamaktadır. Kampa sınırlı sayıda katılımcı kabul edilecektir, ilgileniyorsanız yerinizi şimdiden ayırmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, ihtiyacımız olan kapasiteyi bize muhafaza edebilmeleri için, 10 Mayıs'a kadar katılımcı sayımızı Narköy'e bildirmemiz gerekmektedir. Bu nedenle, gerçekten katılmak isteyenlerin 10 Mayıs öncesi bizimle iletişime geçmesini rica ediyoruz. Yoga kampı ile ilgili sorularınız ve kayıtlarınız için Gizem Çınarer’e 0541 542 94 14 numaralı telefondan ya da gizemcinarer@hotmail.com’dan ulaşabilirsiniz. 

Yol ve konaklama ücreti katılımcıya aittir. Narköy'de konaklamak için farklı seçenekler bulunmaktadır. Single, double, triple ve suite odalar misafirlere rahat, doğal ve konforlu bir ortam sunar. Konaklama seçeneklerini ve ücretlerini Narköy ile iletişime geçerek öğrenebilir ve ödemenizi onlara yapabilirsiniz.


Narköy Hakkında
Narköy, Nar Eğitim ve Danışmanlık Merkezi'nin eğitim odaklı sürdürülebilir turizm merkezi ve organik tarım çiftliğidir; 
Bulunduğu coğrafyaya saygılı bir şekilde, doğal içerikli malzeme ile inşa edilmiş, doğal ancak konforlu bir tesistir. 
Doğanın kalbinde zaman geçirmek, ekolojik çiftlik hayatını yaşamak, orada yetiştirilen gıdalarla sağlıklı beslenmek isteyenlere, İstanbul’a yakın konumu ve lezzetli yemekleri ile nefes alınacak bir alan yaratmaktadır. Narköy, orada olacağımız hafta sonunda, bize özel, indirimli bir konaklama sağlıyor ; 
Konaklamalarınız Tam Pansiyon, 3 öğün organik ürünlerle hazırlanmış yemekler, konaklama süresince limitsiz taze bitki çayları, Türk çayı, Filtre kahve, Türk Kahvesi, tatlı ve tuzlu atıştırmalıklar dahildir. 
Ayrıca Çiftlik aktiviteleri rehberli orman yürüyüşü, ekim dikim, süt sağma aktiviteleri indirimli konaklama fiyatına dahildir. 
Rezervasyonunuzu yaparken, Berivan ve Naz’ın kampı için rezervasyon yaptığınızı belirtmeniz yeterlidir. 
http://www.narkoy.com/

Konaklama ile ilgili daha fazla bilgi ve rezervasyon için :
E-mail : bogac@narkoy.com
GSM: 0533 949 07 47
 

Earlier Event: June 1
1 Haziran Mey&Elif- Marmaris
Later Event: June 4
4 Haziran Can&Serena- Datça