Back to All Events

23 Haziran Faruk Kurtuluş- Fethiye


Program:

07:30 – 09:30 Yoga
09:30 – 11:00 Kahvaltı
11:00 – 11:45 Dans meditasyonu
11:45 – 15:00 Serbest zaman
15:00 – 16:00 Farkındalık Çalışmaları – Paylaşımlar
16:00 – 18:30 Serbest zaman
18:30 – 19:45 Yoga
19:45 – 21:00 Akşam yemeği
21:00 – 23:30  Film Gösterimi ve paylaşımlar (24 haziran ve 25 haziran gecesi)

Kamp boyunca sabah ve akşam yapılan yoga çalışmalarının yanı sıra, öğlenleri ıssız plajlara ve doğal mekanlara geziler yapılacak. Gün içerisinde çeşitli grup farkındalık çalışmaları ve meditasyonlar olacak. 2. günden itibaren her akşam yoga anlayışının hayata yayılmasına kapı açan bir film gösterimi olacak ve üzerine paylaşımlar olacak.

23 Haziran cuma ilk gün olduğu için akşamüstü saat 18:00’de yapılacak buluşmanın ve tanışmanın ardından 1 saatlik yumuşak bir yoga dersi yapacağız.

ikinci gün olan 24 haziran cumartesi günü sabah Pastoral Vadi’de yapılacak yoga uygulaması, kahvaltı ve dans meditasyonunun ardından, öğlen Yeşil Vadi’ye gidip, nehir kenarında nefis bir yemek yiyeceğiz. İsteyenler buz gibi nehre salıncaktan atlamanın tadını çıkartabilirler. Öğleden sonra Yeşil Vadi’deki çayın kenarında, ağaçların gölgesinde meditasyon yapacağız. Akşamüstü Pastoral Vadi’ye geri dönüp yoga yapacağız. Akşam saat 21:00 da film gösterimi.

Üçüncü gün olan 25 haziran pazar günü sabah Pastoral Vadi’de yapılacak yoga uygulaması, kahvaltı ve dans meditasyonunun ardından, denize girmeye gideceğiz. Buradaki serbest zamanda herkes kendi başına kalıp denizin tadını çıkartabilir. Akşam yoga yapacağız. Akşam saat 21:00 da film gösterimi.

26 haziran pazartesi günü sabahki yoga uygulaması bir saat sürecek. O gün tekne turu yapacağımızdan, denizin bol bol tadını çıkartabilmek için kahvaltımızı da teknede yapacağız. Gidilen ıssız koylarda meditasyon ve farklı farkındalık çalışmaları yapacağız. Akşamki yoga uygulaması da güneş batımına karşı teknede olacak. Akşamki film gösteriminin ardından, son gece olduğundan dolayı akşam partimiz kapanış partimiz ve dans meditasyonumuz olacak.

27 haziran salı günü sabah yapacağımız kahvaltının ardından yapılacak çalışmayla beraber program sona erecek.

Pastoral Vadi:

Pastoral Vadi, Fethiye’nin Yanıklar Köyü’nde çam ormanlarıyla çevrili bir vadinin ortasında, yanı başında bir dere akan 42 dönüm büyüklüğündeki arazi üzerinde yer alıyor. Buğday Derneği’nin projesi TaTuTa çiftlikler zincirine üye olan ve organik tarım, ekolojik yaşam ve tatil olgularının birlikte değerlendirildiği Pastoral Vadi’de, ekolojik mimari yaklaşımıyla tasarlanmış taş, ahşap ve kerpiç evlerde konaklama olanağı bulunuyor. Pastoral Vadi, kent yaşamının ve teknolojinin getirdiği stres ve sıkıntıları doğal, sakin ve huzurlu bir ortamda unutmak isteyenler için “köye dönüş” tadında bir tatil çiftliği..

Konaklama:

Pastoral Vadi’de konaklama için 5 tane çift kişilik(bir yatak odası, banyo ve salon), 4 tane 4 kişilik(iki yatak odası, banyo ve salon) ağaç ev bulunuyor. Kampta toplam 30 kişilik yer bulunduğundan erken rezervasyon yapılması tavsiye edilir.

0850 885 12 46