Back to All Events

25 Haziran Sianna&Zeyneb&Masood Ali&Konstantinos- Yunanistan


Mekan
Okreblue Daireleri, yoga çalışmalarımızda elverişli bir yolculuk için mükemmel bir sahnedir. Havada tatlı kekik esintilerinin dans ettiği bu olağanüstü ve doğal güzellikteki ortam, huzur, dinlenme, pozitif enerji ve gençleşme için mükemmel bir cennet sunuyor.

Okreblue daireleri, adanın en güzel kumsallarından biri olan Santa Maria Körfezi’nin sahilinde yer alır ve mutfaklı odalardan özel stüdyo dairelere kadar tüm ihtiyaçlarınıza uygun konaklama imkanı sunar. Okreblue, doğayla çevrili, sahile sadece birkaç metre uzaklıkta güzel plaja ve kristal parlaklığında berrak denize bakmaktadır. Okreblue’daki yoga platformu, 140 metrekarelik ahşap çatılı ve bambu duvarlı ahşap terastır. Sahipleri Angelo ve Sassy, konuklarının dinlenip,  adanın zarif hediyesi olan huzur ve doğasının keyfini çıkarabilmelerini sağlamak için bu güzel mülkü uzun yıllar boyunca geliştirmişlerdir.

Mekan hakkında daha fazla bilgi için internet adresinden bilgi alabilirsiniz. http://www.okreblue.com

Yemekler
Gün boyunca iki öğün (geç kahvaltı ve akşam yemeği) sunulmaktadır. Tüm yemekler, beslenmemiz için son derece yararlı ve gerekli vitamin ve mikro besinlerin alımınına saygı duyularak, seçilmiş bileşenler kullanılarak dikkatlice hazırlanır! Yemeğimiz vejetaryen Yunan mutfağıdır ve çoğunlukla Okreblue bahçelerinde yetiştirilen organik ürünlerle hazırlanmaktadır. Okreblue’nın güzel tavernasında yer alan The Caretta restoranından ne zaman isterseniz kendi yemeğinizi sipariş etme seçeneğiz de vardır: carettarestaurant.gr/

Konaklama
Santa Maria’da bulunan Okreblue ve işbirliğinde olunan 2 otel Kalimera Paros ve Paros Athina’da katılımcıların tercihine göre oda tipleri sunulmaktadır ve tüm oteller yoga sınıflarımıza ve yemeklerin yer alacağı Okreblue’ya yürüme mesafesinde konumlanmıştır.

İnziva programı: 25 Haziran- 1 Temmuz
Birinci Gün, 25 Haziran Pazar 12.00’den sonra check-in
Saat 17: 00-19: 30’da açılış çemberi ile birbirimizi tanıyacak vetopraklayan bir yoga pratiği yapacağız
20:00 akşam yemeği

Günlük Program
07:00 – 9:30 Sabah pratiği ve meditasyon sınıfı
10: 00-11: 00 brunch
Dinlenmek ve adanın etrafındaki güzel kumsalların keyfini çıkarmak için serbest zaman
18:30 – 20:30 Satsang & asana sınıfı
Satsang gerçeğin eşliğinde olanı dönüştürür. Bu toplanmalar, şifa yöntemlerini, koçluk ve sağlık gibi konularda konferans ve münazaraları içerecektir

20:30 Dinner

Son Gün, Dönüş:
Pratik ve kapanış çemberi, saat 10.00’a kadar
1 Temmuz saat 12: 00’a kadar check-out
Öğleden sonra eşyalarımızı bırakabileceğimiz özel bir alana sahip olacağız ve böylece denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz!

75 Dakikalık Masaj Seansı Teklifi
Konaklamanız boyunca Ayurveda Yoga Masajı’nın tadını çıkarma şansınız olacak. Ayurveda Yoga Masajı geleneksel Hint Derin Doku Masajı ve Yoga Esasına Dayalı Germe Terapilerini birleştirir ve çok özel bir tedavidir.

Masaj seansının keyfini çıkarmak istiyorsanız lütfen reservations@okreblue.com adresinden önceden rezervasyon yapın.

Katılım ve kayıt
Çift kişilik kullanım 1.150 € – brunch ve akşam yemeği dahildir.
Kayıt için lütfen 350 Euro depozito edin. Diğer 350 Euro, 30 Mart 2017 tarihine kadar ödenmeli ve 26 Mayıs 2017 tarihine kadar tam ödeme yapılmalıdır.

Tek kişilik oda ve ücretler için, lütfen bizimle iletişime geçin, odalar sınırlı sayıda olduğu için erken rezervasyon yapmanız gerekmektedir.

Sınıflar her seviye için uygundur. Alan sınırlıdır; İlk önce gelin, ilk önce servis alın.

Kayıt ve ödeme ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen info@bhavanayoga.com adresine e-posta gönderin veya + 30-2103238133 numaralı telefonu arayın.

Ödeme ve İptal Politikası
Tam ödeme 26 Mayıs’a kadar yapılacak. Etkinlikten 30 gün önce alınan iptaller için: Tam katılım ücreti, yönetim, otel ve işlem ücretleri için 250 € eksi. Alanınızı dolduramadıkça, iptaller için 30 günden daha kısa sürede bir geri ödeme yapılmaz. Bizim adımıza geri çekilme iptali söz konusuysa, geri çekilme toplam geri ödeme (bilet ve ulaşım maliyetleri dahil değildir).

Geri ödeme politikası
Atölye iptali durumunda tam atölye ücreti iadesi (bilet ve nakliye ücreti dahil değildir).

Önemli Not
Kayıt işlemi tamamlanmış ve mevduatınızı banka hesabınıza yatırdığınızda SADECE yeriniz güvenlidir. Daha fazla bilgi için info@bhavanayoga.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Kayıt formu
Kaydolmak için lütfen bu başvurudaki tüm alanları doldurun. http://bhavanayoga.com/en/events/224/gathering-of-light-june-25-july-1-2017gathering-of-light-june-25-july-1-2017/
Başvurunuz bize ulaştığında, takip edilmesi gereken ödeme prosedürü hakkında size bilgi vermek üzere sizinle iletişime geçeceğiz. Peşinat alındığında kayıt işleminiz tamamlanacak ve kaydınızın geçerli olacaktır.

Later Event: June 27
27 Haziran Banu&Berna- Datça