Back to All Events

7 Haziran Aylin& Bahar- Datça


YER: Kızılbük Ahşap Evleri - Datça

http://www.kizilbukahsapevleri.com/

TARİH: 7 Haziran 2017 Giriş - 10 Haziran 2017 Çıkış

ÜCRET: Kişi Başı 950 TL( Tam Pansiyon- Konaklama) 

EĞİTMENLER: Aylin Oğuz(Akşam Yogası) ve Bahar Bakır(Sabah Yogası)

Aylin Oğuz - İş Bankası
İban No : TR68 0006 4000 0013 4702 042356

PROGRAM - İÇERİK
(Yoga – Nefes –Meditasyon ve Yogaya dair her şey) - Her seviyeye uygundur.
Kamp, 7 Haziran Çarşamba günü akşam saat 18:00 de Aylin tarafından verilecek olan akşam ders ile başlayacak. 10 Haziran cumartesi günü 08:00 de Bahar tarafından verilecek sabah dersi sonrası yapacağımız kahvaltı ile sona erecektir.
Kızılbük Ahşap Evleri Datçanın en güzel koylarından birine komşu olup on dönümlük bahçe üzerine kurulu muhteşem bir doğanın içinde yer alır. Bahçede keçiboynuzları, yaseminler, erikler, elmalar, çamlar, begonviller, zeytinler saymakla bitmeyecek kadar ağaç çeşidi var. 
Konaklanacak evlerin bahçelerinde ağaç gölgelerinde oturma grupları ve hamaklar var. Ayrıca her evin de kendine ait bir bahçe alanı var.
Yüzmeyi sevenlere arkasında palmiyelerle süslü bir koy, alternatif istiyorum diyenlere ise zeytinlerin gölgelediği yüzme havuzu var.
Kızılbük Ahşap Evlerinde Yemekler günlük olarak taze ürünlerle hazırlanır. 
Bahçeden meyve ve yeşillikler, özgür dolaşan tavuklardan yumurtalar, günlük tutulan balıklar, Ege-Akdeniz meze ve zeytinyağlıları, ev yemekleri ve ızgaralar ile üç öğün ziyafet sofraları kuracağız. Beş çaylarında kekler, börekler derkeeen…korkmayın kilo almayacağız…Çünkü Yoga yapacağız ☺

Günlük programımız nasıl olacak? 

08:00-10:00 Bahar ile bedenimizi keşfedeceğimiz, güçlendireceğimiz bir sabah uygulaması.

10:00 - 18:00 arası ; kahvaltı, öğle yemeği ve çay saatininde içinde olduğu serbest zaman dilimi.

18:00 - 20:00 Aylin ile dingin bir akşam uygulaması

Bir öğleden sonramızı Bahar’la çocuk yogası dersine ayırıp içimizdeki çocuğu şımartacağız :)

Gelirken yanımda özellikle getirmem gereken bir şey var mı? Yanınızda mutlaka yoga matınızı ve derin gevşemede üzerinize örtebileceğiniz bir battaniye veya şal getiriniz. (matınız yoksa bilgi verin sizin için mat ayarlayalım.) Gün içinde denizde ve havuzda vakit geçirebilirsiniz. Koy taşlık taşlık olduğu için yanınıza deniz ayakkabısı alabilirsiniz. Bikini mayo,terlik ve havlu getirmeyi unutmayın:) Doğada yürüyüş yapabilirsiniz bunun için spor ayakkabılarınızı yanınıza alın. Kızılbük Ahşap Evleri’nde alkol yok. Dileyen yanında birasını, şarabını getirebilir. Gün boyu sunulan su, çay ve hazır kahve ücrete dahildir. İnternet mevcut. Ekstra harcamalarınızı kredi kartıyla ödeyebilirsiniz.

Fiyat: 3 gece 4 gün tam pansiyon konaklama, bütün eğitim çalışmaları dâhil 950 TL dir.

Mekâna ulaşım ve diğer yol ücretleri katılımcıya aittir. (katılımcıların durumuna göre toplu ulaşım sağlanacaktır.) Kamp süresinde istenmesi halinde tekne gezisi vs. gibi etkinlikler ek ücrete tabidir.

- Rezervasyonunuzu kesinleştirmeniz için 300 TL kapora ödemesinin (banka hesabına yatırılması) rica olunur. Kapora ödemesi mekanın talebidir iptal durumunda kaporanın geri ödemesi yoktur. Ancak kayıt ve kapora başka bir kişiye devredilebilir.İletişim ve Rezervasyon:

Bahar Bakır, Tel: 0533 774 57 09
e-posta: bahar_24611@hotmail.com