Back to All Events

19 Temmuz Arzu&Banu&Emre&Bade- SökeEğitmenler
Arzu Rezzan Sunam
Yağmur Kutlar
Bade Okçukızı
Emre Can Sarısayın

Kayıt ve detaylı bilgi;
https://goo.gl/B5yBCz

Program
Sabah erken saatlerde meditasyonla başlayacağımız güne Hatha dersleriyle devam edeceğiz. Temiz ve lezzetli bir kahvaltı sonrası isteyenlerle doğa yürüyüşleri ve deniz sefası da cabası olacak. Akşamüstü güneş batmadan Tao Vinyasa derslerinin ardından günü masallı Yin ve ardından meditasyon ile sakince kapatacağız.

19 Temmuz günü akışı
– 17:00 Bahab Evi’ne varış ve odalara yerleşme
17:00 – 18:00 Tanışma — Kamp programı üzerine sohbet
18:00 – 19:15 Masallı Yin Yoga
19:15 – 19:45 Açık kapı akşam meditasyonu
20:00 – Akşam yemeği ve serbest zaman

20-21-22 Temmuz günleri akışı
7:00 – 7:45 Pranayama ve Grup meditasyonu
8:00 – 9:15 Hatha Yoga
9:30 – 11:30 Kahvaltı
11:30 – 16:00 Günün aktivitesi ve serbest zaman
16:00 – 17:15 Tao Vinyasa
17:30 – 18:45 Masallı Yin Yoga
19:00 – 19:30 Açık kapı akşam meditasyonu
19:45 – Akşam yemeği ve serbest zaman

23 Temmuz günü akışı
7:00 – 7:45 Pranayama ve Kapanış meditasyonu
8:00 – 9:15 Hatha Yoga
9:30 – 11:30 Kahvaltı

Program boyunca her yoga ve meditasyon çalışmasına katılmak zorunlu değildir. Kamp akışı katılımcı sayısına ve katılımcıların tercih edeceği aktivitelere göre değişmeye açıktır.

Günlük Aktiviteler
20-22 Temmuz arasında öğlen saatlerini deniz kıyısında geçirmek isteyenler için Dilek Yarımadası Milli Parkı’na araç kaldırılacaktır. Doğa yürüyüşü veya Priene antik kent gezisi yapmak istenirse günlük programda ufak sapmalarla bu aktiviteler programa dahil edilecektir. Kamp sırasında sürpriz aktivitelerimiz de olacak!
Konaklama
Bahab Evi, Güllübahçe Köyü, Söke/Aydın

Eski Rum köyü Gelebeç'in manastırı olan, bugünün Güllübahçe'sindeki bu taş ev sırtını Dilek Yarımadası Milli Parkı sınırındaki Samson Dağı'na dayar. Bahab Evi'nin Latmoslara dek ferah ferah uzanan Söke Ovası manzarasıyla bakışlarınız uçsuz bucaksızlığa alışır, kalbiniz yıldızlı gecelerde yeniden göklere açılır. Bahab Evi'nin her köşesinde geçmişin muhtelif anlarına şahit olmuş antika eşyalarla karşılaşırsınız. Odalarımızın her biri özgün ve birbirinden farklıdır.

Konaklama çoğunlukla 2 kişilik odalarda yapılacaktır. Çadır, 3 kişilik oda ve tek kişilik oda seçenekleri de mevcuttur. Katılım sayısı sınırlı olduğundan, yer dolması durumunda tek kişi gelen katılımcıların odalarını paylaşmaları gerekebilir.

Yemekler

Kamp boyunca gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz malzemelerle hazırlanmış vejetaryen öğünler sunulacaktır. Serbest gezen köy tavuklarından toplanılan yumurtalar, zehirsiz ve atalık tohumlarla tarım yapan Bodrum Üretici Pazarı üreticilerinden sebze ve meyveler, endüstriyel olmayan tereyağı ve peynir çeşitleri, ev yapımı yoğurtlar, yerli buğdaylarla yapılan ekşi maya ekmekler... Ne gezegene, ne üreticiye, ne de tüketiciye zararlı olmayan, doğal ve adil gıdalar tüketeceğiz.

Ulaşım
• Arabayla: Söke-Bodrum yolu üzerinde Söke çıkışında sağa, Priene-Güllübahçe sapağına sapın. Köye girdikten sonra bir süre daha devam edin, benzin istasyonunu geçeceksiniz, köy kahvesinin yanından sağa, Aziz Nikolas Kilisesi’ne doğru girip yokuştan yukarı doğru devam edin. Kilisenin karşı çaprazı Bahab Evi! • Otobüsle: Otobüsle Söke otogara gelin. Buradan Güllübahçe köyüne hafta sonu saat başı, hafta içi yarım saatte bir kalkan dolmuşlar var. Aziz Nikolas Kilisesi’ne çıkan sapakta inip sizi almamız için bizi arayın.
• Uçakla: İzmir Adnan Menderes Havaalanı’na inecekseniz sizin için Kuşadası servisine rezervasyon yapıyoruz. Servisten sizi Söke dolmuşlarında indirmesini isteyin, dolmuşa binip Söke otogarına geldiğinizde bizi arayabilirsiniz.

Rezervasyon
Daha fazla bilgi ve rezervasyon için 0 553 542 6024 nolu telefon numarasından Yağmur Kutlar’a ulaşabilir veya yagmurkutlar@gmail.com adresine yazabilirsiniz.