Back to All Events

8 Temmuz Seçil& Asaf Zeki- Kırklareli


Kampın ilkini Bakucha Otel’in sessiz doğası içerisinde gerçekleştiriyor olacağız.

Sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki ayrı saat diliminde grup halinde yoga yapmanın keşfi ve güzelliği içinde, bedeninizle çabasızca, kendi doğallığı içinde buluşabileceğiniz yoga sekanslarını deneyimlemek için daha önce yoga yapmış olmak şartı yok… Dileyen herkes esasında doğamızdan kaynaklanan yoga pozları ile tanıştığında, doğal hareket etme biçimimize ne kadar uygun bir hal olduğunu kavramaya başlıyor yoga yapmanın. Ve bu hal fiziksel, zihinsel, duygusal, enerjetik bedenimizin şifası için çok etkili aynı zamanda… Ayrıca müziğin insan bedeni üzerindeki şifalandırıcı etkisinden faydalanmak üzere yoga derslerimizde farklı müzik çalışmalarının yanında healing (şifa) müziği ile de ilgilenen müzisyen konuğumuz Asaf Zeki Yüksel müziği ile yoga derslerimiz sırasında bize eşlik ediyor olacak.

Bir gece konaklayacağımız bu iki tam günlük kampta yoga, meditasyon yapma ve nefes teknikleri ile tanışma ayrıca grup halinde nefes terapisini (holoterapi) içeren yoğun bir program bizleri bekliyor. Yaşamımızdaki en değerli zamanlar kendimizle buluşmak üzere kendi isteğimizle içimize bakmaya niyet ettiğimiz zamanlardır. Bu hafta sonu iki günlük zaman dilimi kendimizi açık kalplerle dinleyeceğimiz, az içerisinde çoklaşacağımız bir buluşma olsun… Sevgiler, namaste….

Birinci gün program sabah saat 09:30 itibariyle yoga dersi ile başlayacak ardından yemek molası var ancak gelirken hafif bir kahvaltı yapabilirsiniz. Kendi imkanları ile otele gelmek isteyenlerin programın aksamaması için saat 09:30’da otelde bulunmaları gerekiyor. Yanınıza yoga yaparken rahat edebileceğiniz kıyafetler eşofman vb. (özel bir giyim gerekmiyor), ince bir battaniye ya da polar, yürüyüş için ayakkabı almanız yeterli.

ULAŞIM : Aracımız sabah saat 08:45’de Lüleburgaz Öğretmenevi önünden hareket edecek.

KATILIM ÜCRETİ VE KONAKLAMA : Ücret kişi başı 550 TL’dir. 
Ücrete neler dahil; Bir gece konaklama, 3 öğün yemek, hamam, yüzme havuzu, spa vb. sosyal tesislerin kullanımı (masaj ekstra olarak ücretlendirilir) ulaşım, yoga dersleri, nefes terapisi dahildir. Konaklama ücreti kişi başı olduğundan, kampa katılanlardan oda arkadaşı tercih etmeyip yalnız kalmak isteyenlerden ekstra ücret alınır.

Kampa ön kayıt için 250 TL ödeme yaparak yerinizi ayırtabilirsiniz. Ödemenin geri kalanını 20 Haziran tarihine kadar tamamlamanız gerekiyor. Kaporanın geri ödemesi yoktur. Kontenjan 20 kişi ile sınırlı olduğundan yerinizi erken ayırtmanız iyi olur.
Kamp ile ilgili sorularınız ve kayıt için secilsezer76@gmail.com adresine Yaz Yoga Kampı başlığı ile yazabilir ya da 505 689 88 56 no’lu tel’den iletişime geçebilirsiniz.

www.nefesname.com