Back to All Events

9 Ağustos Devrim&Mey- Kaz dağlarıKamp, 9 Ağustos Çarş akşamı saat 18:00’de beraber vereceğimiz dersle başlayacak, 13 Ağustos Pazar sabahı 10:30’te yine beraber vereceğimiz dersle sona erecektir. Günün geri kalan kısmında, kendinizi doğanın akışına bırakarak, doğa içinde yürüyüşler yapabilir, muhteşem suda yüzebilir, köşenize çekilip kitabınızı okuyabilir, uyuyabilir, sosyalleşebilir ya da dilerseniz tek başınıza doğanın sesini dinleyebilirsiniz. Hızır Kamp’ın leziz yemekleriyle sağlıklı bir beslenme içinde doğa ve yoganın da desteği ile ruhunuzu derin ve etkili bir şekilde dinleyip dinlenebilirsiniz. Gelirken yanınızda yoga matınızı, savasana – dinlenme pozunda üstünüzü örtmek için battaniye veya şal getirmeyi unutmayın.
--------------------------------------------------------------
3 BONUS
1.BONUS Bu Yaz yine kampımız bereket dolu, bizimle orda olacak ve boş zamanlarımızda seans alabileceğimiz şahane misafirlerimiz var.
Bunlardan biri Meral Pala, Astroloji seasnleri vermek üzere o da kampta olacak. Yazılarını www.astrolojikosesi.com'dan okuyabilirsiniz.
Meral Pala der ki ' 17 yıldır astroloji ile dolu dolu geçen zamanımı bir kişisel gelişim yolculuğu olarak tanımlıyorum. Astroloji ilminin kişinin yaşamını bir yol gösterici gibi aydınlattığını düşünmekteyim. Kişinin doğum anına göre çıkartılan gök haritasının gizemini çözmekten daha doğrusu evrendeki muhteşem düzenin sır kapısını aralayarak, yol gösterici rolü almaktan büyük keyif alıyorum'.

2. BONUS İkinci misafirimiz Demet Öztürk, Demet hergün bize vereceği Afrika Dansı dersleri ile bizi iyice köklerken, keyiften dört köşe olmamızı da sağlayacak.

3.BONUS , Canımzı arkadaşımız, Sihirli elleri ile muhteşem seanslar veren Kavi 'de Beden Terapi seasları sunacak. 
Tüm ek seasları kampa vardığınızda hocalarından randevu alarak edinebilirisiniz.
-------------------------------------

Tarih: 9-13 Ağustos 2017

Yer: Hızır Kamp, Kaz dağları
Ücreti: 700 YTL. 
Yol ve konaklama ücreti katılımcıya aittir. Kamp katılımının kesinleştirilebilmesi için 350 YTL kapora yatırmanız gerekmektedir.Kaporanın geri iadesi yoktur.Ücret sadece Yoga derslerini ve çalışmaları kapsamaktadır.

Konaklama:
Konaklama bilgileri icin Hızır Kamp'ın websitesine bakınızhttp://hizirkamp.com/ 0554 438 98 33
yoga@hizirkamp.com

Konaklama ücretlerini direk Hızır Kamp'tan öğrenebilir ve ödeyebilirsiniz.


Konaklama için 2 banyolu taş ev, 2 banyolu ahşap ev, ağaç ev, ve çadır seçenekleri bulunmaktadır. Konaklama için şimdiden yerinizi ayırtın!

Earlier Event: August 6
6 Ağustos Melis&Tuğba- Kaş
Later Event: August 9
9 Ağustos Tuğçe&Yiğit- Fethiye