Back to All Events

21 Eylül Aslihan Özeker- Göcek


4 gün 3 gece boyunca açık ve temiz havada, sabahları bedeni yumuşak ve keyifli akışlarla güne hazırlayacağız. Pilates ile bedenimizi canlandırıp, enerjimizi arttıracağız. Kahvaltı ve serbest zamanın ardından akşamüstleri daha yumuşak, dinlendirici yin yoga, yoga terapi ve restoratif pozlarla günü yogayla tamamlayacağız. Derslere eşlik edecek farklı asistan hocalar sayesinde herkesle tek tek ilgilenme şansı olacak. Perşembe otele giriş ve yerleşmenin ardından ilk dersimizi akşamüstü yapıp, son dersimizi pazar sabahı tamamlayacağız..

Serbest zaman diliminde, bedeninizi ruhunuzu, zihninizi dinlendirirken havuz ve güneşin de tadını çıkarabilirsiniz. Ağaçlarının arasında yürüyüş yapabilir,nehir üzerinde sandallarla kürek çekebilir, yüzebilir, güneşlenebilir, dere kenarında kitabınızı okuyabilir, yoga&pilates ile ilgilenen insanlarla sosyalleşebilirsiniz. Yeterli sayı toplanırsa Göcek koylarına bir gün tekne turu düzenlenecektir.

Eğer ben daha önce hiç pilates ya da yoga yapmadım diyorsanız çok daha şanslısınız çünkü koşturmacadan uzaklaşıp gerçekten yogayla ve pilatesle tanışabileceğiniz harika bir fırsat sizi bekliyor. İlk kez yoga yada pilates deneyimleyecekler rahatlıkla katılabilir.

Gelirken mutlaka kendi yoga matınızı getirin. Yanınıza küçük bir şal veya battaniye ve yoga derslerinde giymek üzere rahat kıyafetler almayı unutmayın.

Kamp 25 kişiyle sınırlı olduğundan erken rezervasyon tavsiye edilir. 

KONAKLAMA: 
Göcek Dalya Life
Doğal güzellikler ve huzur içerisinde ,ruhu ve bedeni dinlendiren tatili keşfedin…Dünyadan 3-4 günlüğüne kopmak için mükemmel bir nokta. Doğal bir dere ve havuza sahip Dalya Life, 15.000 m²lik özel bahçenin içinde yer almaktadır.Bir tarafı ördekleriyle kaplumbağalarıyla şırıl şırıl akan bir dere, bir tarafı uçsuz bucaksız bir sığla ormanı, bir tarafı da bağ bahçe, tarla. Bahçede yüzlerce meyve ağacı. Ağaçların gölgesinde her şey son derece huzurlu. Civarda ne başka insan var ne de bina. Yegane ses: Kuş cıvıltısı, ördek vaklaması. Etrafta yürüyüş yapmak da mümkün Göcek çıkışlı teknelere yetişmek de. (Sadece 5 km) Dalya Life, Dalaman Havaalanı'na arabayla 20 dakika uzaklıktadır.
http://gocekotel.com/tr


ULAŞIM:
Ulaşım masrafları tamamen katılımcılara aittir. Otel Dalaman havaalanına 20 dk uzaklıkta olup Havaş ile 15 tl karşılığı Göceğe ulaşım sağlayabilir..

ÜCRET:
Ücrete 4 gün 3 gece konaklama(2 ya da 3 kişilik odalarda)
sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri
bütün yoga ve pilates dersleri dahildir.

Katılım ücreti
Erken ödeme 15 ağustosa kadar 750 tl
15 ağustostan sonra 820 tl'dir.

Kontenjan 25 kişi ile sınırlıdır. Rezervasyonunuzun kesinleşebilmesi için 250 tl kaporanın ödenmesi gerekmektedir.

Kampla ilgili sorularınız ve kayıt için
asliozeker@hotmail.com
05324773255

Earlier Event: September 21
21 Eylül Fatma Özdemir- İstinye
Later Event: September 21
21 Eylül Taylan Yağız- Olympos