Back to All Events

23 Eylül Evren&Özde- ArmutluPsikolog ve enerji terapisti Evren Gönenç ve yoga eğitmeni Özde Çolakoğlu bizi ekinoks kutlamaları çerçevesince dengelenmeyi, teslimiyeti araştıracağımız bir yolculuğa çıkartıyor. 

Enerji Çalışmaları
Birinci gün: Aura ve çakra temizliği , Psişik kordonlardan özgürleşme çalışması 
İkinci gün: Ekinoks yeni niyetlerin tohumunu ekip, davul eşliğinde kutsal rehberlerimizle buluşma
Not: (Çalışmalarda Samanik davul , Theta Healing , Access Bars vb araçlardan faydalanılacaktır.)

Yoga Çalışmaları: 

Her seviyeye uygun bedenin hareket aralıklarının keşfenine yönelik özgür yoga pratiklerinin yanında meditasyon ve mindfullness egzersizleri yapılacaktır.

İlk gün: Özgür adımlar ve hareket, Twist, detoks tazelenme yenilenme için özgür yoga pratikleri, nefes çalışması, oturarak meditasyon ve kısa bir mindfullness çalışması
İkinci gün: Özgür yoga, nefes çalışması, partnerli ve tek meditasyon uygulaması
(Özgür Yoga nedir ? Günlük hayatın içinde o kadar fazla yapılması gereken, uyulması gereken kurallar var ki, bir noktadan sonra ayağımızdaki zincirleri kendimiz yarattığımızı unutuyoruz. Okulda, iş hayatında, günlük arkadaşlık sohbetlerinde neyi, neden yaptığımızı unutarak hareket ediyoruz. Fredoom Yoga, günlük hayatın telaşı içinde unuttuğumuz iç sesimizi duyarak hareket etmeyi amaçlar. Ezberlediğin tüm kuralların ötesinde tam o an, bedenin nasıl hareket etmek istiyor? Freedom Yoga, acele etmeden, bedeninle savaşmadan, onun her olasılığına kapılarını açma haline isteklilik ve farkındalık araştırması üzerine kuruludur. Freedom Yoga’yı kişisel pratiğimde de uygulamamım nedeni, içine her halimin, her olasılığımın dahil olması. Biri gibi olmaya çalışmadan, o an beliren hislere kapıyı açmaya istekli oldukça hareket belirlemeye, netleşmeye başlıyor. İşin aslı freedom yoga dersinde tek yaptığımız; kaynaktan gürül gürül akan nehir gibi, nereye akmak istediğimizi bulmak oluyor. Zamanla bir yoga dersinden kapsama alanı hayatın hepsine yayılmaya başlıyor.)

Kimler katılabilir? Açık gönüllü, meraklı olan herkes

Konaklama: (www. alisleryurdu.com)
Etkinliğimiz doğal yaşam merkezi Alişleryurdu'nda. Alişleryurdu'nda paylaşımlı banyolu ve banyosuz odalarda ya da çadırda kalmayı seçerek kampımıza katılabilirsiniz. Konaklama fiyatları için bizimle ya da Alişleryurdunla iletişime geçebilirsiniz.

Enerji ve yoga çalışmalarının ücreti?
Bir gece, 2 günlük enerji ve yoga çalışmalarının bedeli: 450 TL

Gelmek istiyorum ne yapmam lazım?
Kampımıza kesin kayıt için ön ödeme bedeli: 250 TL'dir. Kampımızın gerçekleşmesinden en geç bir ya da iki gün önce enerji ve yoga çalışmalarının ücretinin tamamını ödemenizi rica ediyoruz.

Ulaşım:
İstanbul'dan Yenikapı ve Kadıköy'den Armutlu'ya feribot var. Günde 4- 5 sefer bulunmakta. Şu an bizim kampımızın tarihinde feribot saatleri belli değil, belli olduğunda saat bilgisi paylaşılacak. Armutlu iskelesinden topluca taksiye binip Alişler Yurdu'na ulaşacağız. Not: Çok kısa bir yürüyüş yolumuz var, eşyalarımız için bize yardımcı olacak :)

Her türlü sorularınız için iletişim:
Evren Gönenç: 0537 700 44 22/ evrengonenc@yahoo.com
Özde Çolakoğlu: 0536 3500 582 / ozdecolakoglu@gmail.com

Earlier Event: September 22
22 Eylül Tuğçe Aydoğdu- Kaz dağları
Later Event: September 23
23 Eylül Merih&Cüneyt- Datça