Back to All Events

27 Eylül Şeyma Özcan- Datça


7 Eylül Çarşamba günü akşam dersiyle başlayacak olan kamp, 1 Ekim Pazar günü sabah dersiyle sona erecek ve toplam 8 dersi ve tüm diğer çalışmaları içerecektir. 

27 Eylül Çarşamba
12.00 Otele varış, yerleşme & tanışma
18.00-19.30 Açılış & Tanışma Çemberi: Yin Yoga & Meditasyon
20.00 Akşam Yemeği

28, 29, 30 Eylül Perşembe, Cuma, Cumartesi
8.00-9.30 Vinyasa Yoga & Nefes: Her ders farklı bir tema
9.30 Kahvaltı 
15.00-16.00 Farkındalık Çalışması: Plajda veya otelde, çeşitli temalarla çeşitli uygulamalar & meditasyonlar
18.30-20.00 Yin Yoga & Meditasyon: Her ders farklı bir tema
20.00 Akşam Yemeği
21.30-22.30: Sohbet, okuma, mantra ve müzik çemberleri

1 Ekim Pazar
8.00-9.30 Veda & Kapanış Çemberi: Vinyasa Yoga & Nefes
9.30 Kahvaltı 
12.00 Otelden ayrılış

Hayıtbükü Ahşap Evleri

Datça'nın eşsiz tatil cenneti Mesudiye Hayıtbükü'nde bulunan Hayıtbükü Ahşap Evleri, doğaya dost taş ve ahşap evlerden oluşmaktadır ve tüm evler konforlu bir şekilde dizayn edilmiştir. Hayıtbükü; özellikle tatilcilerin gözdesi haline gelmekte ve sessiz, sakin, tertemiz deniziyle ön plana çıkmaktadır. Ovabükü'ne 800 metre Palamutbükü'ne ise 7 km uzaklıktadır. Ahşap Evlerin bulunduğu konum denize 50 adım mesafededir. Özel bir plaja hakim olan bu koyun en çok tercih edilme sebeplerinden birisi de denizinin temiz olması ve sessizliğidir. Kuş seslerinin arasında kalan bu doğa harikası yerde yoga-meditasyon ve tatil üçlüsünün keyfini doyasıya yaşayacaksınız. 

Hayıtbükü Ahşap Evleri yerleşim ve konum olarak göz alıcı bir yerdedir. Köyün özellikle en rağbet gören yerinde konumlanmıştır, denize yürüyerek sadece 1 dakikada ulaşabilmek mümkündür. 
Yoga dersleri arasında kalan uzun boş zamanlarda neler mi yapabilirsiniz? Tertemiz berrak sularında kulaç atabilir, bir köşeye çekilip kitabınızı okuyabilir, trekking, scuba diving veya tırmanış yapabilirsiniz. Ayrıca, yeterli sayı toplandığında harika koylara ve noktalara günlük tekne turu da yapabilmek mümkün. 

Yarım pansiyon hizmet veren otelde sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri, doğal, taze ve mevsiminde malzemelerle, vejeteryan beslenme prensipleri doğrultusunda sevgiyle hazırlanıyor ve özenle sunuluyor. 

Katılım Ücreti & Kayıt

Toplam 8 yoga dersine katılım, programda yer alan diğer tüm çalışmalar, iki veya üç kişilik odalarda toplam 4 gece yarım pansiyon konaklama kişi başı 1150TL'dir. Eğer tek başınıza bir odada kalmak isterseniz ücret 1350TL'dir. 

(Yarım pansiyon konaklama; sabah kahvaltısı & akşam yemeği açık büfe, gün boyu çay ve bitki çaylarını kapsamaktadır.)

Kayıt ve sorularınız için hemen seymaya@gmail.com'a bir email atın. 

Rezervasyonunuzun kesinleşebilmesi için lütfen hemen 05325070106'dan Hakkı Kaya'yı arayınız veya info@hayitbuku.com.tr ye kampa kaydolmak istediğinizi söyleyen bir email atınız. Ön kayıt için aşağıdaki hesaba, 300TL kapora ücretinin ödenmesi gerekmektedir. Kapora geri iadesi yapılmayacaktır. Kalan bedelin 18 Eylül Pazartesi gününe kadar tamamlanması gerekmektedir. 

Hakkı Kaya
Ziraat Bankası
Şube: Datça / Muğla Şubesi
Hesap Numarası: 432-54901547-5001
Iban Numarası: TR 1400 0100 0432 5490 1547 5001
Kamp 20 kişi ile sınırlı olduğundan bir an önce kaydınızı yaptırmanızı öneririz. 

Ulaşım

Ulaşım masrafları ve organizasyonu tamamen katılımcılara aittir. 
Otobüs, özel araç veya Dalaman Havaalanı'na uçak tercih edilebilir. 
Dalaman Havaalanı'ndan Hayıtbükü'ne transfer yaklaşık 2,5 saat sürmektedir. Şayet çoğunluk uçakla gelmeyi ve yaklaşık aynı uçuş saatlerini tercih ederse, daha uygun fiyata toplu bir transfer ayarlanacaktır. Bununla ilgili detaylar, daha sonra açıklanacaktır. 

Gelirken Mutlaka Yanınıza Alın

Mekanda yoga matı ve destek malzemeleri bulunmaktadır, yine de kendi matınızı kullanmak sizin için önemliyse lütfen yanınızda getiriniz. Ayrıca, yanınıza küçük bir şal veya battaniye ve yoga derslerinde giymek üzere rahat kıyafetler alınız. Mayonuzu, güneş koruyucunuzu, deniz havlunuzu & terliğinizi ve yürüyüş yapmak için yürüyüş ayakkabınızı da yanınıza almayı unutmayınız. 
 

Earlier Event: September 23
23 Eylül Merih&Cüneyt- Datça
Later Event: September 27
27 Eylül Şenol&Bilge- Çeşmeköy