Back to All Events

6 Eylül Yöntem Yurtsever-KaşProgram: 
Asana Pratiği, Arketipsel Yoga Felsefesi, Meditasyon ve Pranayama, Aile Dizilim Oyunlarını içerir. 

Eğitimin İçeriği:
Arketipsel yoga felsefesi Jung’un psikolojide yarattığı devrim ile beraber görünür olmuş. Jung arketipi Platon’dan ödünç almış. Joseph Campbell ise mitoloji ile yorumlamış, gündelik hayatımıza dahil olmasını sağlamış. Platon batılı düşünceyi doğururken, Jung batılı gözleri insanın kendi köklerine çevirmesi yolunda büyük adımlar atmış. 

Bu atölyede Jung'un geldiği yoldan geri dönmeye çalışmayacağız elbette. Jung'un bizi taşıdığı yerden geriye doğru bakacağız. Yoga gözleriyle bilinç, bilinçdışımızın yollarında dolanacağız. İçimizdeki kahramanın yolculuğu bütünselliğimizle keşfedilecek. Aile dizilim oyunları ile desteklenecek.

Yöntem Yurtsever hakkında: www.vinyasapilates.com

Tarihler: 
6 Eylül - 10 Eylül arası gerçekleşecek bu kampa Kaş’ta Shanti Garden ev sahipliği yapıyor. 

Bu kampın 5 günlük çalışmasının tamamına katılanlar Yöntem Yurtsever ile 200 saatlik Yoga Alliance eğitiminin 3. Modülü tamamlamış sayılır. 200 saatlik Yoga Alliance Eğitiminin 30 saatini kapsar. Bu inziva, yoga deneyimi sırasında ve sonrasında kendi sesinizi bulma yolunda ilham verecek, pratiğinizde hızlı ve güçlü bir ilerleme sağlayacaktır. İster eğitmenlik yolunda ilerlemek, ister derinleşmek için yoga pratiği yapan, yapmak isteyen herkes bu kampa katılabilir.

Detaylı bilgi ve sorularınız için; 
vinyasapilates@gmail.com,
yontemyurtsever@gmail.com, 
evsenyesert@gmail.com
Ücretlendirme: 500 tl + KDV
Yoga kamp dersleri ve içeriği ücrete dahildir. Kamp için yol ve konaklama masrafları öğrenciye aittir. Konaklama içinde sabah kahvaltısı akşam yemeği, açık büfe dahildir.
Diğer detaylar için: Shanti Garden Kaş 0 242 839 10 90

Earlier Event: September 6
6 Eylül Işıl Gence- Datça
Later Event: September 7
7 Eylül Özde&Hande- Çanakkale