Back to All Events

29 Aralık Hande&Hakan- Çeşme KöyYeni yılda yeni niyetler, yeni listeler ve yeni başlangıçlar yapmayı umarız. Bizim planlarımız vardır, bir de yaşamın bize her an yeniden sunduğu, fark etmeden değiştiren kendi dinamiği. Bu yolculuğumuzda, niyetimizi, nefesle daha yakın bağ kurduğumuz bir yerden, ona yüklediğimiz anlamları ve direnci bıraktığımız bir alanda oluşturmak için, bir araya geliyoruz. 
Önemli gezegen dizilimlerinin olduğu yılbaşı gecesi, hepimizin yaşamında değişimin görünür hale geleceği bir yıla girdiğimizi gösteriyor. Duygusal, zihinsel ve fiziksel olarak bizden tam katılım talep eden bu yeniden inşa sürecinde, sahip olduğumuz harcı daha yakından tanımak ve onu etkin bir şekilde, kalpten değerlendirebilmek adına neler yapabiliriz? Nasıl bir anlayış, hangi pratikler, hangi duygu ve düşünceler, bize destek olabilir? Daha da önemlisi, bu desteği nasıl kabul edebiliriz? Yaşam halkalarının içe içe geçtiği sonsuzluktaki, sonlu halimizi daha içten ve esnek karşılayabilir miyiz?

AstrologHande Edremit ile yapacağımız Yoga, Nefes, Meditasyon uygulamalarıyla, değişimin ve direncin bedenimizdeki varlığını araştırıyor olacağız. Ayrıca Astrolojik Haritamızdaki kader planını görerek, özgür irademizi daha destekleyici bir şekilde nasıl kullanabileceğimize bakacağız.
Supriiz Meditasyonlar ve kalp acıcı pozlar sizleri bekliyor olacak.
İLERİ SEVİYE POZLAR İÇİN BİRE BİR CALISMA FIRSATI!!!

Yeni yıla, onu gerçekten yeni kılacak bir zaman anlayışıyla “Merhaba!” demek için, bize katılabilirsiniz.

İlk ders aksam saatlerinde 29 u aksamı olucak katılımcıların en gec
20 :00 da cesme de olmaları beklenmektedir, kacıranlar uzulmesinler daha 3gün var:)

havalimanından cesme otogara gelinicek oradan cesmekoy kamp lanına servis olucak cesme otogara ise havatas mumkün.

kayıt icin:Hakan Akturk
capatirice@gmail.com

Etkinlik ucretlidir .

Cesme koy oda Resevasyonu icin
hakanerdogan35@gmail.com
Hakan Erdogan
0532 566 79 96

Earlier Event: December 21
21 Aralık Erdoğan Yenice- Yoganame
Later Event: January 5
5 Ocak Banu Çadırcı- Nar Köy