Back to All Events

11 Nisan Zuhal&Satya- Aytepe


Zuhal Özyurt ve Antar Satya Eşliğinde
Kundalini Yoga & Aile Dizilimi Kampı

11 – 15 Nisan / AYTEPE

4 gece 4 tam günlük bu arınma kampında, Kundalini Yoga ve Meditasyon tekniğine özel yeniden doğum, ana rahmi - bilinçaltı arınma setleri ile, interaktif çalışmalar yer alıyor. Bu çalışmaların yanısıra, Aile Dizimi metodu sayesinde sistematik bakış açısı ile tanışıyor, bütünle olan bağlantımıza, köklerimize ve sevgi akışına uzanıyoruz. 

Ruhsal ve evrensel gerçekliğimize köprü kuracağımız bu yolculukta

• Ana rahmi ve çocukluk dönemlerine ait bilinçsiz kayıtların arındırılması,
• Ruhun enkarnasyonlarından bugüne aktarılmış olan hafızanın arındırılması, 
• Psişenin tuttuğu hasarlı enerjinin dönüşümünü sağlayarak, zihinsel ve duygusal bedenlerimizdeki dengenin kurulması, bilinçaltının arındırılması üzerine çalışıyoruz.
• Büyük hafızayı harekete geçirerek, fizik bedenimiz ve çevresini saran enerjinin toksik yapısının yerine, varlığın tüm yönleri ve yaşam zamanlarıyla denge içindeki yeni bir yapıyı yerleştiriyoruz. 

Aile Dizimi metodunun yardımıyla

• Atalarımız ile aramızdaki gizli bağları, bilinçaltı anlaşmaları farkındalığımıza getirerek dönüşümün ilk adımını atmaya,
• Ebeveynlerimiz ile ilişkimizdeki doğru yerimizi bularak, atalarımızdan bize akan yaşama, sevgiye, desteğe ve güce kendimizi açmaya, onlara duyduğumuz kör sevgiyi, bilinçli bir sevgiye dönüştürmeye,
• Bütünün içindeki yerimizi görmeye, kabul etmeye, atalarımızdan aldıklarımızı hayatımızda anlamlı bir şeylere dönüştürmeye niyet ediyoruz.

4 günlük keyifli bir kamp programında, hem eğlenceye, hem de dinlenmeye alanımız olacak. Hizamızı sarsılmadan, doğanın güçlerini, şaman rehberlerinin ve kudret hayvanlarının da desteğini alarak gerçekleştireceğiz. Kundalini Yoga ve Meditasyon tekniğinin özel setleri, Osho aktif meditasyonları ve Aile Dizimi meditatif yaklaşımı ile oluşturduğumuz bu programda pratik uygulamaları, teorik anlatımlarla da destekleyeceğiz.

Bu arınma kampında beklentisiz olarak yer almanız, sıradışı bir çalışmanın getirisine kendinizi açmanız, ruhunuzun ihtiyacı olan şifalanma ve birleşmeyi kolaylaştıracaktır. 

4 Gece 4 Gün, 11 – 15 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Kundalini Yoga Arınma & Aile Dizimi Kampı, 16 kişi ile sınırlıdır. 

Katılım ücreti : Ulaşım hariç, 2 kişilik odalarda konaklama, 3 öğün yemek dahil kişi başı 1500 TL’dir.  

Kampın kesin katılımcıları için iletişim :
Zuhal Özyurt : 0 531 712 70 13 – limbleo@yahoo.com

Son rezervasyonların 1 Nisan tarihine kadar gerçekleştirilmesi rica olunur. 

Earlier Event: April 9
9 Nisan Jeff Oliver- Bodrum
Later Event: April 14
14 Nisan Banu Özsoy- Bolu